X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

kremowy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam problem, teoretycznie mam dni płodne co potwierdza ovu. Wczoraj miałam śluz wodnisty, dzisiaj już jest kremowy. Biały o konsystencji balsamu, nierozciągliwy. CO to może oznaczać? Prosze o pomoc

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest to śluz mniej płodny;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z googli:
    "Śluz bardzo dobrej jakości (najbardziej płodny) - wystarczy jedna opisana cecha:

    - rozciągliwy na co najmniej 2 cm
    - jak jajko białka kurzego
    - wodnisty
    - przejrzysty
    - płynny
    - szklisty "

    czyli masz cechę wodnistą. wodnisty-płodny

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biały, mętnawy śluz jest raczej śluzem typu mniej płodnego, ale to nie oznacza że nie może pojawić się lepszy śluz. Może dni płodne Ci się później zaczną?

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi, kłuje mnie jajnik od 2 dni, ogólnie mam że tak powiem mokro, tego śluzu jest dużo tyle, że jest taki przezroczysto biały. Być może się opóźniają, sama już nie wiem co myśleć.

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja słyszałam że są to pierwsze objawy wczesnej ciąży,lecz na 100% tego nie potwierdzę bo też tak miałam a okazało się że po tym przyszedł okres... :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, od wczoraj zastanawiam sie co to moze oznaczać. Wczoraj bolały mnie jajniki i miałam białawy śluz a owulacje miałam kilka dni wcześiej. Serduszkowaliśmy zaraz po okresie to wątpie żebym była w ciazy. Czytam na roznych forach, jedne pisza ze sa objawami ciazy a inne ze brak. Nienastawiam sie juz jak kiedys i nie panikuje. Tylko sie martwie co to moze oznaczac. Poczekam do @ i się zobaczy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz nie jest zadnym wyznacznikiem ciąży, jeśli o to pytasz ;) nie da się jednoznacznie określić, jaki występuje po zaplodnieniu, każda kobieta jest inna.
    a na jakiej podstawie masz pewność, że do owulacji doszło?

    Justeck lubi tę wiadomość

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • frotka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem, czy w dobrym temacie piszę, ale nie chcę zasmiecać. Jeśli możecie odp. na moje pytania byłoby super. Zawsze miałam cykle 32 dniowe - owulacja występowała 18, 19 dc. W lipcu poroniłam. Lekarka kazała starać się o ciążę od pierwszego cyklu. Miesiączka pojawiła się dokładnie 28 dni po poronieniu - 14 sierpnia. Od ok 8 dnia cyklu pojawiło się bardzo dużo wilgotnego śluzu. Tak było do 12 dnia cyklu. zaczęłam robić testy owu - negatywne. Od 13 dnia odczuwam suchość. Wczoraj 14 dnia cyklu z trudem wydobyłam trochę za to mocno rozciągliwego śluzu. Dziś jest 15 dzień cyklu, testy nadal negatywne, śluzu brak. W związku z tym mam pytanie. Czy sądzicie, że owulacja mogła wystąpić przed 12 dniem cyklu, gdy tego śluzu było tak dużo? Spodziewałam się jej miedzy 14 a 20 dniem (tak mąż zaplanował powrót z delegacji). A jeśli owulacji jednak nie było, czy normalne jest to, że śluz płodny tak po prostu zanika wraz ze zbliżającą się owulacją? Przepraszam jeśli moje pytania są idiotyczne, ale naprawdę nie wiem, co myśleć :)

    geq4dq3.png
    m3sxikgn5f1i089j.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie.. ja monitorowalam owulacji był pęcherzyki dość sporawy po dwóch dniach było pęknięcie Ale śluz mam cały czas biały kremowy..co to oznacza?

    Dorka
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widziałam to 12dc miałaś śluz wodnisty i skoro 11 dc był pęcherzyk, a 13 już nie to może właśnie miałaś ovu wcześnie i śluz płodny 1 dzień.

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ