X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kto mi skomentuje wykres
Odpowiedz

kto mi skomentuje wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo mi zalezy na opinii, pierwszy cykl zaznaczania i dalej ni emam okresu, skonczylam brac luteine 2 dni temu, mam bole jak na okres, a wychodzi ze jestem 9 dni po owu, czy jakies szanse sa na ciąże?

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature powinnas mierzyc zawsze o tej swmej porze zanim wstanieez z lozka, tylko taki wykres jest wiarygodny:-)

    Justeck lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe masz cykle?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przedmówczyni - z tego wykresu nic niestety nie wynika, bo tempka nie była mierzona o stałej porze. Jeśli chcesz zacząć się obserwować to proponuję zapoznanie się z podstawowymi zasadmi npru, np. tu: http://iner.pl/metoda-rotzera/

    A szanse na ciążę zawsze są, niezależnie od wyglądu wykresu ;)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ