X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Łagodny wzrost temperatury a owulacja - wykres
Odpowiedz

Łagodny wzrost temperatury a owulacja - wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • danka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z pomiarem temperatury oraz prowadzeniem obserwacji :)
    Mam problem z interpretacją swojego pierwszego, aktualnego wykresu:
    1. Czy mogę określić gdzie jest skok temperatury?
    2. Gdzie wystąpiła owulacja?
    3. Kiedy była/jest moja faza płodności?
    Bardzo proszę o pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 18:43

    2e9492ce97d19a09c6d5a3242a98515b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ