X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

łamany wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mógłby ktoś zerknąć na mój wykres, pierwszy raz tak mi się temperatura huśta w FL, zawsze był wzrost, ciut spadku, albo i nie i tak zostawało, teraz jakieś zęby mi wychodzą, raz w górę raz w dół, gdzieś kiedyś czytałam, że to może być niedomoga ciałka żółtego:-/ w dwóch cyklach mierzyłam progesteron i był OK, czyżby coś się poprzestawiało:(?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój wykres widzę tylko na miniaturce, bo masz nie udostępniony, ale ja mam bardzo podobny problem i też obstawiam niedomogę :( ale sprawdź sobie jeszcze prolaktynę i koniecznie też progesteron.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 2 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie to wszystko jest ok. Temperatura mimo wszystko jest na wyższym poziomie. :) ale oczywiście jeżeli coś Cię niepokoi to zrób badania

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Jako maniaczka wykresów ciążowych widziałam niejedno :P
    Czasem takie cuda , że masakra - więc według mnie nic ,,nienormalnego,, tu nie ma. Głowa do góry :) A badania , jak najbardziej :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 2 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp spada dość szybko, zbadaj sobie progesteron w kolejnym cyklu 7-8 dpo dla świętego spokoju :)

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny;) badan mam juz po dziurki w nosie niestety, u mnie poza problemem z tarczyca i prolaktyna ok, te dwa hormony kontroluje reguralnie, zobacze na nastepny cykl i ew sprawdze progesteron znowu, choc i tak ze wzg na wyniki meza czekamy na INV:/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem tu "nowa" to mój pierwszy obserwowany cykl, jak myślicie jest szansa na maluszka? Mi się wydaje ze chyba nie :( bo objawów coś brak...
    d0de0ca550875d4e9213b87716644bda.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 07:04

    margoo89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się trochę boję jutro obudzić, że po zmierzeniu temp będzie znowu 37,09 :(( i będzie skakac 37.09, 36.92, 37.09,36.92,37.09 a wiem co to może oznaczać... :( zamin znajde chwilę iść zrobić badania zanim dostanę się do gin, zanim leczenie... ehh... :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ