X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mialam owulke a test owu ujemny?
Odpowiedz

Mialam owulke a test owu ujemny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem.

    Wczoraj byl moj 13dc. Ginka na usg zobaczyla pecherzyk i powiedziala, ze albo dopiero co peknal albo peknie lada moment. Ale...w domu zrobilam test owulacyjny i wyszedl ujemny :/. Do tego moja tempka fiksuje.
    Juz sama nie wiem kiedy niby mialam ta owulke.
    Owu mowi ze w 11dc a gika, ze w 13dc. Ale dlaczego test owulacyjny wyszedl w 13dc ujemny???

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kiedy chodziłam na monitoring cyklu też tak miałam, że test owulacyjny ujemny, a na usg owulacja jak nic- pęcherzyk dominujący pękł przy wielkości 21mm, widoczny płyn w zatoce douglasa i do tego ciałko żółte, progesteron blisko 20 więc owulację miałam na 1000%, więc w te testy nie do końca wierzę...później doczytałam, że chyba je źle wykonywałam, ale o tamtej pory wole opierać się na temperaturze i na śluzie niż na testach

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Dziewczyny mam problem.
    Wczoraj byl moj 13dc. Ginka na usg zobaczyla pecherzyk i powiedziala, ze albo dopiero co peknal albo peknie lada moment. Ale...w domu zrobilam test owulacyjny i wyszedl ujemny :/. Do tego moja tempka fiksuje.
    Za wcześnie na ocenę temperatury.
    KotkaPsotka wrote:
    Juz sama nie wiem kiedy niby mialam ta owulke.
    Owu mowi ze w 11dc a gika, ze w 13dc.
    OF to tylko program - prawidłowe zaznaczenie owulacji (potwierdzone monitoringiem) to dla niego loteria. Może trafić, może nie trafić i w jego oznaczenia nie ma co wierzyć. (A przerywana linia sugeruje, że sam ma co do terminu wątpliwości.)
    KotkaPsotka wrote:
    Ale dlaczego test owulacyjny wyszedl w 13dc ujemny???
    A dlaczego testy ciążowe mimo ciąży wychodzą ujemne, chociaż test niby działa poprawnie (pojawia się kreska kontrolna)? Bo to tylko test domowego użytku. Może zawieść. Trudno powiedzieć w jakich warunkach był przetrzymywany, jak długo leżał na magazynie. Ich wiarygodność nie jest 100%, zdarza się trefna partia, więc spokojnie - na ten moment najlepiej zaufać lekarzowi i wykorzystać przyjemnie czas płodny (<3 ;) ).

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te testy są beznadziejne... W pierwszej ciąży robiłam je dzien w dzien. Wykorzystałam 6 opakowań. Wg testów owu nie było. Złapałam strasznego doła a potem okazało sie, że jestem w ciąży.
    Testy robiłąm różnych firm. Już ich nigdy więcej nie kupie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ