Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów miejsce mierzenia temperatury a różnica pomiarów
Odpowiedz

miejsce mierzenia temperatury a różnica pomiarów

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 07:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Zastanawia mnie taka sytuacja - mierzę sobie temperaturę w pochwie. Dzisiaj miałam 37 ale z ciekawości zmierzylam też pod językiem a tam 36.54...duża różnica. Miala kiedyś ktoras Was takie różnice e pomiarach?

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam że zawsze pod językiem jest niżej....

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Vuko Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pod jezykiem zawsze nizsza i podobno ciezko zmierzyc prawidlowo pod ozorem

0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Aga23 Ekspertka

Wysłany: 28 marca 2015, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w ciąży i pod językiem spadła do 36,6 natomiast w pochwie 37,3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 15:19

Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Poz!omka. Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja porównywałam pomiary pod pachą i w pochwie, i zawsze mam dużą różnice, np teraz z ciekawości sprawdzilam i pod pachą mam 36,8 a w pochwie 37,4 :P Ale gdy mierze z samego rana to zawsze ta różnica jest stała między dwoma pomiarami, temperatury różnią się o 0,5 stopnia :-)

Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar to zależy od tego czy trzymałaś wcześniej w ustach makrelę ;*

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie ma dużej różnicy mierzyłam przed chwilką. pod językiem 37.2 a w pochwie 37.4 więc chyba u mnie to nie reguła :)

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego