X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury pod pachą?
Odpowiedz

Mierzenie temperatury pod pachą?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mierzy temperature w pachwinie? Wiem, że powinno sie to robic w pochwie, ale mam sklonnosc do infekcji i byle podraznienie powoduje nawroty. Czy temperatura mierzona w inny sposob jest miarodajna?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod pacha nie poniewaz jest to temperatura zewmetrzna ciala. Jak nie mozesz w pochwie to mierz w odbycie badz pod jezykiem. Tylko pamietaj ze za nim pod jezykiem zmierzysz nie wolnno chyba przez dwie godziny jesc ani pic. Ale jesli bedziesz rano po obudzeniu sie mierzyc tak jak powinnns no to nie ma problemu.

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

    dokladnie - ja tez od zawsze mierze w jezyku, po prawej str zawsze i tez sie sprawdza. Wazne by codziennie to samo miejsce bylo, jedna zasada, by nie zmieniac termometru w trakcie trwania cyklu, nowym mierzyc ewentualnie od kolejnego cyklu.

    Tez sie martwilam, ze moze jakiejs infekcji sie nabawie, jak bede mierzyc w pochwie i jakos tak latwiej mi z rana ten termometr wlozyc pod jezyk hehe :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ