Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury pod pachą?
Odpowiedz

Mierzenie temperatury pod pachą?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet

Wysłany: 13 maja 2015, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was mierzy temperature w pachwinie? Wiem, że powinno sie to robic w pochwie, ale mam sklonnosc do infekcji i byle podraznienie powoduje nawroty. Czy temperatura mierzona w inny sposob jest miarodajna?

r9x9d6w.png
    8ms0gsj.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 14 maja 2015, 06:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod pacha nie poniewaz jest to temperatura zewmetrzna ciala. Jak nie mozesz w pochwie to mierz w odbycie badz pod jezykiem. Tylko pamietaj ze za nim pod jezykiem zmierzysz nie wolnno chyba przez dwie godziny jesc ani pic. Ale jesli bedziesz rano po obudzeniu sie mierzyc tak jak powinnns no to nie ma problemu.

Redhotka lubi tę wiadomość

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    lipa ja mierzę pod językiem
    zawsze w tym samym miejscu i też się sprawdza

dokladnie - ja tez od zawsze mierze w jezyku, po prawej str zawsze i tez sie sprawdza. Wazne by codziennie to samo miejsce bylo, jedna zasada, by nie zmieniac termometru w trakcie trwania cyklu, nowym mierzyc ewentualnie od kolejnego cyklu.

Tez sie martwilam, ze moze jakiejs infekcji sie nabawie, jak bede mierzyc w pochwie i jakos tak latwiej mi z rana ten termometr wlozyc pod jezyk hehe :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego