X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury w środku nocy
Odpowiedz

Mierzenie temperatury w środku nocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iskierka97 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    nie mam dzieci, zaczęłam mierzyć temperaturę w celi monitorowania swojego cyklu aby odłożyć ciążę. Moim problemem jest to, że ciągle budze się ok 5 - 5.30 rano, mimo że chcę wstać ok 7. Budzę się na takiej zasadzie, że nie podnosze się z łózka i tylko na chwilę otwieram oczy, po czym idę spać. Nie wiem czy powinnam mierzyć temperaturę po pierwszym przebudzeniu ok. tej 5 a później iść dalej spać? Czy póki leżę w łóżku to mogę się "poprzewracac" do tej 7 i wtedy dopiero zmierzyć?

    Wiem, że pytanie brzmi głupio :( Ale boję się, że o 7 pomiar będzie zaburzony, a z drugiej strony to moje budzenie się o 5 mnie denerwuje, bo jestem wtedy bardzo śpiąca i nie chcę się przestawiac na budzenie wtedy :(

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1253 2350

    Wysłany: 23 maja 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro i tak się wtedy budzisz, to mierz wtedy temperaturę 😀

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 23 maja 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli budzisz się faktycznie codziennie o 5 to wtedy możesz zmierzyć temperaturę i odłożyć termometr żeby się nie rozbudzać - termometr Microlife ma fajna opcje że wynik można odczytać później. ☺

    Gorzej jeżeli budzisz się raz na jakiś czas o 5, bo wtedy raz mierzona temperatura o 5,a raz o 7 będzie nie miarodajna...

    Ale myślę że az tak mocno nie ma wpływu to Twoje przebudzenie, i mierzenie np. temperatury codziennie o 7... A prowadzisz chociaż miesiąc wykres?

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ