X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mikroskop owulacyjny Afrodyta- kto stosowal?
Odpowiedz

Mikroskop owulacyjny Afrodyta- kto stosowal?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos z was stosowal mikroskop owulacyjna Afrodyta? Jakie wrazeni?

    http://www.tester-owulacyjny-afrodyta.pl/jak-uzywac-afrodyta-test-owulacyjny

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • czarnaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm mnie jakos nie podpasował...może nie umiem się nim obslugiwac mimo,ze mam go juz ponad 2 miesiace :P

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja także posiadam, ale chyba nie potrafię odczytywać tych wyników, nigdy nie wyszedł mi obraz wskazujący na owulację, a miałam potwierdzaną na monitoringu ... próbuję z niego korzystać już kilka cykli, ale jak na razie widzę albo obraz wskazujący na okres "bezpłodny", albo wskazujący na zbliżanie się owulacji lub po owulacji, także na podstawie moich doświadczeń mogę stwierdzić, że owulacji z tego wyczytać się nie da:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:31

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:54

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 23 maja 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam, ale po tym cyklu rzucam go w kąt. Nie mam żadnych paprotek, a obserwuję nim ślinę 3 cykl z rzędu... Jak dla mnie to przereklamowane ;)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 23 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miesiąc temu kupiłam ten mikroskop i jestem zawiedziona :( sprawdzam ślinę i śluz 2 razy dziennie i nic do tej pory paprotek nie widziałam...

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ