X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów mleczny i rozciągliwy śluz
Odpowiedz

mleczny i rozciągliwy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 28 lipca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2013, 15:42

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 28 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten sluz jest rozciagliwy czy klejacy? Bardzo sie da rozciagnac? Jesli szybko sie rwie to jest jest raczej klejacy. Tak czy siak wszystko wskazuje na to, ze juz po owulacji. Ja jeden dzien po mialam baardzo duzo biagelgo, lepkiego sluzu.

    8599gov35hcg7r21.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 28 lipca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2013, 15:41

  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 29 lipca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2013, 15:41

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 września 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie odnośnie śluzu... miałam rano dużżżo kremowo-żółtego śluzu, a teraz jest rozciągliwy... co mam wpisać w wykres ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 września 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki przy przy owulacji lub 1-2 dni przed @

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć właśnie szukałam takiego tematu ale jest słabo rozwinięty.. Ja mam bardzo dużo białego śluzu tego kremowego a w nim pasma rozciągliwego... Czy przy takim sluzie można zajść bo to trochę bez sensu... Śluz kremowy jest kwaśny i chroni pochwe oraz zabija plemniki a rozciągliwy pomaga im czyli jedno i drugie się wyklucza :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam szukałam takiego tematu ja mam dużo kremowego śluzu a w nim znajdują się pasma rozciągliwego... I to bez sensu jest bo ten kremowy ma kwaśny odczyn i zabija plemniki a ten rozciągliwy ma im pomóc wiec jedno wyklucza drugie :-/ któraś tak miała i zaszła?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ