X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Mój dziwny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Patrząc na mój wykres temperaturowy zastanawiam się, o co w nim chodzi?Czy miałam już owulacje czy nie? Cały czas mi skacze temperatura w takiej samej zależności. Już mam 19 dc, a śluzu ani wodnistego, ani rozciągliwego nie widać. Temp. na nic nie wskazuje. W zeszły piątek byłam u lekarza i wtedy pęcherzyk był 17mm, wg gina miał pęknąć w poniedziałek, ale nic na to nie wskazuje...Trochę zaczynam się denerwować... Jakieś opinie?Będę wdzięczna. Miłego dnia

  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to jeden z cykli bezowulacyjnych??? W roku zdarzają się takie nawet 2. A może coś się niedobrego dzieje z termometrem :) jak wyczerpują się baterie w niektórych to pokazują głupotki:)
    Trzymam kciuki!

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci An za slowa otuchy :-) Juz myslalam o zmianie termometru w nowym cyklu :-)

    An lubi tę wiadomość

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres też jakiś dziwny,ale to chyba wina termometru.Mam taką nadzieję bo objawy owulacji w postaci śluzu, bólu i nawet lekkiego krwawego śladu na bieliźnie miałam, a z temperatury wynika,że jeszcze owulacja nie nadchodzi.

    Zerkniecie na mój wykres?
    Z góry wielkie dzięki!

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ