X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

mój wykres;]

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 25 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, nie jestem żadną specjalistką,ale czytając wasze interpretacje sama nie wiem czy mam kłopoty z owulacją czy nie....Mam pytanie, proste, kiedy mam współżyć?przed data ktora wyznaczy ovu ,po niej czy w trakcie???i jak to jest z tą temperaturą?po owulacji powinna rosnąć żeby byłą ciąża??dzięki z góry za pomoc:)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy miałaś dzień szczytu śluzu? bez tego objawu nie da się wyznaczyć dokładnie dni płodnych. Najlepiej współżyć najbliżej szczytu śluzu bo owulka występuje w dzień szczytu lub do 2 dni przed lub do 2 dni po szczycie śluzu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 25 maja 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulce podobno tylko 24h jajeczko jest zdolne do zapłodnienia a plemniki musza chyba jakies 6h byc w macicy zeby byly zdolne do zaplodnienia... wiec po owulce to najczesciej juz po fakcie chyba ze trafisz zaraz po ;)
    podobno najlepiej od dwoch dni przed i w trakcie owulki

    ale bez interpretacji sluzu ciezko wyznaczyc owulke zresta u mnie to tez robi mi zarty bo owulacja mogla wystapic od 17-20dc i juz sama nie wiem kiedy... jesli sie nie uda chyba w przyszłym cyklu zastosuje testy owulacyjne

    a tempka po owulacji to tez trudno okreslic, czasem w ciazy wzrasta do 37 i wiecej a czasem nie... kazda z nas jest inna ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • polinka Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 25 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,szczyt śluzu " przypadł na 14 , 15 , 16 dzien cyklu...powoli wariuje...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ