X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów mój wykres-37dzień-test negatywny
Odpowiedz

mój wykres-37dzień-test negatywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro ze Ty tez dostałaś tą glupią @ bo ja też rano...trzeba się pozbierać i zaczynac starania od nowa. Trzymaj się :)

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he..monka...wziełysmy tego samego dnia ślub:) i widze, że tego samego dnia @..hehe:) Oby w przyszłym cyklu tego samego dnia test pokazał 2 kreski:):):)

    Monka lubi tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri domyślam się co musiałaś czuć. Bardzo mi przykro i powodzenia w następnych staraniach ;)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    he..monka...wziełysmy tego samego dnia ślub:) i widze, że tego samego dnia @..hehe:) Oby w przyszłym cyklu tego samego dnia test pokazał 2 kreski:):):)

    Wiesz co też mnie to rozśmieszyło ;) hehe jakaś telepatia czy co :P też mam taką nadzieje na te 2 kreseczki w tym cyklu :)

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Jeśli mogę coś doradzić to jeśli chodzi o test ciążowy to czytałam kiedyś na internecie że najwięcej kobiet zachwala test Quick View podobno jest bardzo skuteczny i bardzo czuły. Podczas gdy testy innych firm pokazywały I kreskę ten pokazywał II. Wydaje mi się że warto w niego zainwestować. Z tego co pisało na intranecie to jest do kupienia w aptece koszt około 12zł.

    Ale najlepsza beta. Ja bym bete już dawno zrobiła, nawet nie czekała.

    stosowałam quick viue. Niestety pomimo ciąży nie pokazał dwóch kresek. Byłam wtedy 2 dni po terminie miesiączki. Wydałam wtedy pieniądze na 3 testy. Zrobiłam betę i bingo. Od tego czasu robię tylko bete. 100% pewności , można testować wcześniej , a kasa podobna.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    halo dziewczyny....ach katuje jak katuje:( chyba żyła nadzieją. Zrobiłam dziś bete. wyszła 0.10:( także lipa. OB mam za to 8..i bakterie w moczu..ale miesiączki ciągle brak. od poniedziałku dostane antybiotyk na bakterie...a 14 do gina. marzenie prysło jak bańka:( chyba nigdy nie byłam tak zawiedziona jak dziś:(

    ojej :(
    strasznie mi przykro liri, bardzo się pozytywnie nastawiłam. Nie martw się, głowa do góry, trzymam kciuki za kolejny cykl!!! Życzę trafnej diagnozy i szybkiego powrotu do zdrowia, bo jakiś stan zapalny się toczy...

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam kochani, żeśmy sobie tak wczoraj z mężem usiedli w tym naszym smutku i stierdzili, że w tym miesiącu nawet nie spojrzymy na kalendarz....na temperature czy jakies testy owulacyjne. Pojedziemy sobie w przyszły weekend w góry...i będziemy korzystac z zycia i z miłości...i może będzie nam dane...ale jeżeli, to dowiemy się przez przypadek..bo nawet nie bede wiedziala kiedy bede miala nastepną @. Życze wam z całego serca powodzenia.... i mój mąż też wam tego życzy:)

    иιєиσямαℓиα, Libra, Monka, mindusia lubią tę wiadomość

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    powiem wam kochani, żeśmy sobie tak wczoraj z mężem usiedli w tym naszym smutku i stierdzili, że w tym miesiącu nawet nie spojrzymy na kalendarz....na temperature czy jakies testy owulacyjne. Pojedziemy sobie w przyszły weekend w góry...i będziemy korzystac z zycia i z miłości...i może będzie nam dane...ale jeżeli, to dowiemy się przez przypadek..bo nawet nie bede wiedziala kiedy bede miala nastepną @. Życze wam z całego serca powodzenia.... i mój mąż też wam tego życzy:)

    to jest jakieś rozwiązanie. Powiem ci , że ja też miałam wszystko odstawić , testy , liczenie, sprawdzanie, ale u mnie skończyło się inaczej :).... zamiast odstawić to wszystko, to po roku przerwy wracam do mierzenia temperatury :). Endokrynolog mi zaleciła.Muszę się jeszcze poobserwować :). Porobię badania hormonalne, poobserwuję cykl , spróbuję poprawić jakość śluzu i jak wszystko będzie ok, to odstawiam to wszystko i idę do immunologa, po ostateczność....sterydy...
    Życzę ci dużo szczęścia!!Odpoczynek na pewno się wam przyda i zdecydowanie nie zaszkodzi na staranka :)!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 21:21

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    i dzisiaj rano wstałam...zmierzyłam temp.- 35,2...masakra...poszłam do ubikacji i tu niestety ,,niespodzianka" :( pozdrawiam was :(

    NO PRZYKRO MI KOCHANA '
    ale zyczę powodzenia w nowym cyklu
    p.s. zdrowiej szybciutko :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri to dobry pomysł z tym wyjazdem :) bardzo trzymam kciuki za fasolkę:) musi się udać! :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri uważam że to bardzo dobry pomysł. Ja tez zaprzestałam mierzenia temperatury w tym cyklu skończyłam z testami i czuje się o wiele lepiej.
    czasami lepiej jest pewnych rzeczy nie wiedzieć. Bo potem jest tylko niepotrzebne załamywanie się. A z tym wujazdem to bardzo dobry pomysł.
    Sama chętnie bym gdzieś z mężem wyjechała ale my to dopiero raczej na wakacjach, jak mąż będzie miał w pracy wolne.

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri zgadzam się w zupełności z mindusia kochana wyjedziecie razem odpoczniecie od tego wszystkiego taki odpoczynek te razem wspólnie spędzone chwile na pewno wam pomogą

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ