X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moj wykres temperatur
Odpowiedz

Moj wykres temperatur

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozecie zerknac na moja temperature? Czy juz wszystko przesadzone po dzisiejszym spadku? Czy moze byc ewentualnie taki jednorazowy?

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o porade 🙏

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 24 maja 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest możliwe pozostaje czekać. Widzę że aplikacja nie zaznaczyła owu i byłaś na monitoringu? Co to znaczy niski?

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysypiasz się tak samo w te dni? Poczekaj jeszcze może pójdzie w górę wtedy będzie pewność. Ja miałam w tym cyklu 4 pozytywne obu skok bez szału a później w górę poszło mocno.

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam test owulacyjny I ta druga kreska wyszla prawie taka sama jak ta pierwsza ale jednak nie tak bardzo intensywna dlatego dalam ze niski.. Wiem ze powinny byc dwie takie same.. Ale niektore dziewczyny pisza ze ciezko to czasem uchwycic bo jak mierza z rana tylko to czasem wieczorem juz jest mocna a rano znowu prawie taka sama ale jednak to nie to... Jestem prawie pewna ze mialam ta owulacje bo I sluz I szyjka I bol jajnika I ten spadek I skok temperatury by na to wskazywal.. Hmmm.. Juz sama nie wiem.. Powoli wariuje 🙈

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollipop wrote:
    Wysypiasz się tak samo w te dni? Poczekaj jeszcze może pójdzie w górę wtedy będzie pewność. Ja miałam w tym cyklu 4 pozytywne obu skok bez szału a później w górę poszło mocno.

    Widze ze bierzesz niepokalanek do owulacji tylko? Tak powinno sie brac? Ja biore caly cykl.. Hmmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz czekać testy nie są takie wiarygodne.
    Ja jako niepokalanek zaznaczam zioła Sroki. Miałam dopisać ale tam tez w składzie. I je się pije albo do owu albo przez 3 miesiące, ja próbuje do owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie wit E myślałam ze mam jako zwykły suplement i czytałam gdzieś ze jest ważny do implantacji a potem czytałam ze jednak źle i już nie wiem. Mam nadzieje ze nie poszkodzi

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hiperprolaktynemie I ze wzgledu na nia biore ten niepokalanek I witamine E.... Nie nie powinno zaszkodzic...

    Jak dlugo sie starasz?
    Ja juz ponad 3 lata 🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół roku, 6 cykl teraz. Ja te zioła na własna rękę, chciałam mieć poczucie ze coś robię i lubię takie rzeczy.
    Ja się bardzo dużo stresuje a podobno to jest tez hormon stresu wiec jakby nie było mogę tez mieć problem. Czekam co wyjdzie w tym cyklu, jeśli nic to biorę się za badania powoli. Nie mam cierpliwości czekać dłużej.

    Starasz się o pierwsze? Masz jakieś diagnozy?

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak o pierwsze. Mialam laparoskopie I sprawdzanie droznosci jajowod ow. Mam endometrioze I jeden jajnik z jajowodem nie wyksztalcony, calkiem nie dziala. Oprocz tego bardzo wysoka hiperprolaktynemie... Podejrzewali goz przysadki ale po tomografi wyszlo ze nie ma.

    Staram sie naturalnie a jak nie to zaczne od inseminizacji...

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez insperymentuje z ziola I.. A moze pomoga..

    lollipop lubi tę wiadomość

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 24 maja 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 30 lat I juz tak rychlo w czas..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla wrote:
    Mam 30 lat I juz tak rychlo w czas..
    Nie katuj się liczbami, jesteś młoda. Masz diagnozy, trzymam kciuki 🍀

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 25 maja 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollipop wrote:
    Nie katuj się liczbami, jesteś młoda. Masz diagnozy, trzymam kciuki 🍀

    Masz racje, nie powinnam... Dzisiaj juz temperatura wzrosla.. Zobaczymy

    lollipop lubi tę wiadomość

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 28 maja 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla wrote:
    Masz racje, nie powinnam... Dzisiaj juz temperatura wzrosla.. Zobaczymy

    Nie patrz tak uporczywie na te wykresy tylko traktuj jako pomoc. Ja zaszłam w ciąże w tym cyklu, w którym zrobiliśmy sobie przerwę od starań. Mam prawdopodobnie niewydolność ciałka żółtego i do tej owulacji dochodzi z kilkudniowym opóźnieniem, czyli w teoretycznie okresie niepłodnym. Niestety poronilam bardzo szybko - niski progesteron. Ale Tobie radzę przede wszystkim wyluzować to wtedy pyknie :)

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Nadziejka-30 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy pomożecie. wg mnie jestem po owulacji a nie zazncayło mi linii... nie wiem co jest.. czy może być bezowulacyjny...

    2011 stan przdrzucawkowy i HELLP
    36 tydzień 1,5kg szczęścia

    2019 paźdzernik pozytywny test
    2019 listopad poronienie zatrzymane

    od lutego 2020 ponowne starania
    podejrzenie niedomogi lutealnej
    trochę zawyżona prolaktyna
    wyniki z lutego
    FSH 7,2
    LH 7,2
    TSH 1,8
    progesteron w 22 dniu cyklu 18ng/ml

    Pregna start, wiesiołek + sroka do owulacji, magnez+b6, żelazo


    c1fd13506d4c43522a9b9e48ba0b0c81.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka-30 wrote:
    Dziewczyny czy pomożecie. wg mnie jestem po owulacji a nie zazncayło mi linii... nie wiem co jest.. czy może być bezowulacyjny...

    Wg mnie owu mogłaś mieć 17dc,bo jest skok,ale jeśli była to tempki w 2 fazie,są takie prawie same jak w 1.Skąd wiesz,że po owu?monitoring miałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2020, 11:41

  • Nadziejka-30 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. nie miałam teraz monitoringu. Jak nic nie wyjdzie to w przyszłym cyklu robię już koniecznie monitoring..Jakiś dziwny ten wykres , nie wiem może to zrobił Bromergon albo zioła sroki nr 3.. ale pierwszy raz temp spadła mi do 36,2 i bardzo dużo przezroczystego śluzu, wręcz lejącego .. jeszcze czegoś takie nie miałam

    2011 stan przdrzucawkowy i HELLP
    36 tydzień 1,5kg szczęścia

    2019 paźdzernik pozytywny test
    2019 listopad poronienie zatrzymane

    od lutego 2020 ponowne starania
    podejrzenie niedomogi lutealnej
    trochę zawyżona prolaktyna
    wyniki z lutego
    FSH 7,2
    LH 7,2
    TSH 1,8
    progesteron w 22 dniu cyklu 18ng/ml

    Pregna start, wiesiołek + sroka do owulacji, magnez+b6, żelazo


    c1fd13506d4c43522a9b9e48ba0b0c81.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka-30 wrote:
    Nie. nie miałam teraz monitoringu. Jak nic nie wyjdzie to w przyszłym cyklu robię już koniecznie monitoring..Jakiś dziwny ten wykres , nie wiem może to zrobił Bromergon albo zioła sroki nr 3.. ale pierwszy raz temp spadła mi do 36,2 i bardzo dużo przezroczystego śluzu, wręcz lejącego .. jeszcze czegoś takie nie miałam

    Widzę że OF wyznaczyło owu na 17dc🙂Tempka idzie ładnie w górę więc trzymam kciuki🤞🤞🤞

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ