X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

moj wykresik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hellokitty Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomozecie kobietki moje? co myslicie? jakas szansa jest ze zazieleni sie w koncu?
    931a7aa22fc5fe8379d81fb1734f006b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 14:13

    :)
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 18 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować i już ;-) trzymam kciuki ja jestem w 10 dpo.

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj :-). Wyglada bardzo obiecujaco! Powodzenia! :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ