X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?
Odpowiedz

Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 października 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy ;) badam szyjkę ładnych parę miesięcy i poza pojedynczymi wypadkami zawsze wiem jaka ona jest. Nir mam z nią większego problemu.
    Dzisiaj zdurniałam. Szyjkę badam rano, ale trochę po wstaniu żeby "się ułożyła" po spaniu. Po 1 dniu musiałam zmienić godzinę badania z 9 na 7.30 i teraz mierze o stałej wcześniejszej porze. I dzisiaj była ona średnio ułożona średnio otwarta i dość miękka. Ale miałam dzisiaj okazje zbadać ją dodatkowo po 9 i co? Całkiem miękka wyżej i otwarta całkowicie... Czy ona moze sie aż tak zmieniać? Wiem że wysokość może ale ona cala mi sie zmieniła i otworzyła w ciągu ok 2h... I co ja mam wpisać w ten swój wykresik? Wpisałam póki co ten wcześniejszy pomiar ale jesli ona aż tak sie zmienia to przecież patrząc rano jesteśmy płodne po 2h badając już nie. Zwariować można :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 10:24

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ