X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Moje dziwne wykresy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie mi zinterpretować moje wykresy. A w zasadzie ostatni, bo wyglądają wszystkie podobnie.
    Czy Waszym zdaniem owulka jest dobrze wyznaczona na 15DC (z moich odczuć to był nawet 14DC)? Test owu i śluz to potwierdzają. Ale taki widoczny skok tempki mam dopiero kilka dni później. Wtedy już jest suchutko. Może ovu i ja źle myślimy, i owulka jest dopiero przy tym drugim skoku w 18DC?
    Ma któraś z Was tak?
    Poradźcie - bo w takim razie miałabym za krótką FL :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2014, 11:34

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem wyznaczona jest poprawnie...test pozytywny owulacyjny wychodzi ok 36hrs przed owulacja. 15dc mialas rowniez szczyt sluzu, jestem pewna ze byla 15dc. oczywiscie mogloby byc i 3 dnia ...metody npr nie moga okreslic czasu, dnia owulacji- jest to nie mozliwe! skok moze byc 3 dni przed i do 3 dni po owulacji. Taka zsada. Ovufriend i inne kalendarzyki okreslaja czas okoloowulacyjny, nie moga wskazac dokladnie na dzien owulacji, nawet przy monitoringu jest to trudne.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zgodnie z zasada wyznaczania 6 temp przedwzrostowych moim zdaniem pierwszy dzien fl przypada na 19 dc

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki litościwe, spójrzcie co tu może być nie halo:
    208b09906d2685c82cacf2f644c12cdb.png
    Moje wykresy tak mniej więcej wyglądają, teraz zaczęłam 6ty cykl od porodu. Owulka była wg mnie w 14DC - jeśli w ogóle była. FL mam we wszystkich wykresach 12 dniową. Przed okresem brak plamień, natomiast po mam 1-2 dni lekkich brązowawych plamień - takiego podbarwionego na braz śluzu.
    Karmię piersią, więc może być wysoka prolaktyna.
    Ostatnio zrobiłam badania tarczycowe i TSH mam 2.2.
    Czy zdać się na naturę czy już drążyć?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ