X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Możliwa ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 23 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkniecie na mój wykres?
    Ja już zaczynam głupieć... Na razie nie staramy się o dziecko, dlatego też stosujemy "ogumienie", bo na hormony nie chciałam się decydować. Pierwszy stosunek z odstawieniem gumek miał miejsce 28 dc. Zwykle @ pojawia się u mnie 29-30 dc (średnio z zeszłego roku 29, w tym roku zdarzyło się, że wypadła 32 dnia), więc dzień przed planowaną miesiączką uznałam za bezpieczny ;) :D. Do tej pory zawsze miałam jakieś objawy nadchodzącej @, teraz poza lekkim bólem od wczoraj, absolutnie żaden z objawów się nie pojawił ;)
    Moje temperatury w poprzednich cyklach w II fazie były w okolicy 36,5, w tym cyklu powędrowały nieco wyżej... W dwóch poprzednich cyklach owulację wyznaczyło mi na 23 dc, ale moja faza lutealna wynosiła 10 dni.
    Zabrakło mi testów owulacyjnych, więc nie wyłapałam dokładnie drugiej mocnej krechy na teście :/
    Czy Waszym zdaniem mogło dojść do zapłodnienia? I czy w ogóle owulacja wystąpiła? Niby jest skok temperatur, niby śluz był dobry, ale teraz już sama nie wiem co o tym myśleć.

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz skok temp to nastąpiła owulacja. A jeśli chodzi o ciażę to chyba na razie za wcześnie. Jak wyższe temperatury będziesz miała jeszcze tydzień to zrób test ;]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ