X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nic z tego nie rozumiem!?!?
Odpowiedz

Nic z tego nie rozumiem!?!?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u ginekologa sprawdzić jak to z tą moją owulacja bo biorę leki na to żeby ją unormować I tu nagle lekarz mówi mi że pani jest już po owulacji!! A niby temperaturowo i dlugosciowo cyklu przed!! Od tygodnia mnie boli prawy jajnik i z niego miałam jajeczkowanie skąd ten ból?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 14:52

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś pomoże zrozumieć? :)

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc po tempce owu mogła być w czwartek bo w piątek temp wzrosła,ale brakuje jeszcze temp z wczoraj i dzisiaj żeby to potwierdzić.Ból czasem jest przed owu lub po,nie koniecznie tego samego dnia.Uzupełnij wykres to może bedzie czytelniejszy

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że ja byłam w piątek u ginekologa i stwierdził że już jestem po owulacji więc musiała nastąpić już wcześniej. Bo jak by była w Czwartek to wydaje mi się żeby ją widział że dopiero nastąpiła . A jajniki prawy mnie bolał już tydzień czasu. Przestałam już mierzyć od piątku temperature

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 17:02

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówił kiedy mogła być?Ja jak byłam ostatnio w 13dc to powiedział,że owu na pewno była,ale nie wie kiedy dokładnie,a mi temp,śluz, szyjka i testu owu wskazały,że 9dc.Ale czytałam też,że czasem tempka nie jest wiarygodna,tu niektóre dziewczyny tak pisały.Szkoda,że tempki nie mierzysz od piątku.No,to teraz musisz czekać do terminu @.Trzymam kciuki

    Karolcia00 lubi tę wiadomość

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mówił bo powiedzieł że była, ale nie wie kiedy :/ mierzylam parę miesiecy i za każdym razem mam skok temperatury od 18 dnia cyklu i wtedy mam od 36.67. 36.68 36.69 36.7:) Najbardziej mniej zastanawia ten ból bo trwał tydzień, a nawet tydzień i dwa dni. Dziś już nie odczuwam nic. A mój śluz plodny z moich obserwacji był 11i 13

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 19:30

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ