X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nie daje już rady! Swędzenie i pieczenie
Odpowiedz

Nie daje już rady! Swędzenie i pieczenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z mężem o dziecko więc podejrzewam że mogę być w ciąży. Od przedwczoraj pieczenie i świąd pochwy. Podmywam się provagiem smaruje żelem provag i przyjmuje probiotyk provag ale póki co średnio dziala;-( są jakie globulki które można przyjmować w ciąży?
    Lekarz dopiero w przyszłym tygodniu bo jest na urlopie a ja chyba do tego czasu zwariuję;-(

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie póki nie ma łożyska to nic do płodu nie przeniknie także nawet jeśli jesteś w ciąży to raczej spokojnie możesz brać leki

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ