X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nie rozumiem mojego cyklu , pomocy !
Odpowiedz

Nie rozumiem mojego cyklu , pomocy !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 11 lipca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś będzie umiał mi pomoc , o co chodzi z moim cyklem ? Pierwszy cykl stymulowany i go nie rozumiem , spadła temp , może nie do poziomu sprzed owulacji ale spadła , a okresu nadal brak , dzisiaj test o czułości 25 wyszedł negatywny 🤔 od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres i to tak dość dość boli a okresu nadal nie ma , myślicie ze to jeszcze czas ? Ale tak szybko by mnie brzuch bolał ?

    a1b933ea6d0c47d343c3a810656e010a.png

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 11 lipca 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Może ktoś będzie umiał mi pomoc , o co chodzi z moim cyklem ? Pierwszy cykl stymulowany i go nie rozumiem , spadła temp , może nie do poziomu sprzed owulacji ale spadła , a okresu nadal brak , dzisiaj test o czułości 25 wyszedł negatywny 🤔 od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres i to tak dość dość boli a okresu nadal nie ma , myślicie ze to jeszcze czas ? Ale tak szybko by mnie brzuch bolał ?

    a1b933ea6d0c47d343c3a810656e010a.png

    Jest to możliwe. Jaka masz fazę lutealna? Dziś dopiero 10dpo, więc może być za wcześnie na test i za wcześnie na okres 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 11 lipca 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jest to możliwe. Jaka masz fazę lutealna? Dziś dopiero 10dpo, więc może być za wcześnie na test i za wcześnie na okres 😊

    Zazwyczaj miałam 13 dni fazy lutealnej ale teraz mam pierwszy cykl stymulowany i wszystko się przesunęło wiec nie wiem czego się spodziewać totalnie , tez myśle ze za szybko na okres ale nigdy brzuch mnie tak długo przed okresem nie bolał , zazwyczaj bolał mnie tylko dzień przed , teraz trochę mnie to zaczęło niepokoić 🤔

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 11 lipca 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że powinnaś powtórzyć test, najlepiej niższej czułości - 10 za parę dni albo wybrać się na betę. Będzie wszystko jasne 😊

    Bo 8dpo mogłaś mieć spadek implantacyjny, a równie dobrze może to być spadek niezwiązany 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 11 lipca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Myślę, że powinnaś powtórzyć test, najlepiej niższej czułości - 10 za parę dni albo wybrać się na betę. Będzie wszystko jasne 😊

    Bo 8dpo mogłaś mieć spadek implantacyjny, a równie dobrze może to być spadek niezwiązany 😊

    Dostałam dzisiaj okres wiec jednak to nie to , to dopiero pierwszy cykl stymulowany wiec spodziewałam się tego 🤷‍♀️😊

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 11 lipca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Dostałam dzisiaj okres wiec jednak to nie to , to dopiero pierwszy cykl stymulowany wiec spodziewałam się tego 🤷‍♀️😊

    Szkoda 😔 trzymam kciuki za kolejny cykl! Powodzenia 🍀

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 11 lipca 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Szkoda 😔 trzymam kciuki za kolejny cykl! Powodzenia 🍀
    Kurczę to jednak nie okres , a plamienie , już myślałam ze to okres ale niestety nie , teraz mam już totalnie czysto , nie wiem naprawdę o co chodzi 🤷‍♀️

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 12 lipca 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dzisiaj?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1748

    Wysłany: 12 lipca 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Kurczę to jednak nie okres , a plamienie , już myślałam ze to okres ale niestety nie , teraz mam już totalnie czysto , nie wiem naprawdę o co chodzi 🤷‍♀️

    Mi się na stymulowanych tez wszystko rozjechało, przez 34 lata swojego życia nie miałam plamień przed okresem, po prostu się zaczynał a w dwóch stymulowanych plamienia od 24dc

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 12 lipca 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Jak dzisiaj?

    Przyszedł okres wiec zaczynamy od nowa 🤷‍♀️😊

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 12 lipca 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla87 wrote:
    Mi się na stymulowanych tez wszystko rozjechało, przez 34 lata swojego życia nie miałam plamień przed okresem, po prostu się zaczynał a w dwóch stymulowanych plamienia od 24dc

    No ja właśnie mam podobnie , a nie skrócił Ci się cykl ? Bo mi okropnie , zawsze miałam 34 dniowe cykle a teraz mam 22 dniowe , wiec zaraz po okresie , nawet jeszcze do końca mi się nie skończy , a już mam dni płodne 🤷‍♀️

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ