X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

niepewnośc ;/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę poprosić o interpretacje mojego wykresu, jest to mój pierwszy cykl kiedy mierzę temp a nie ukrywam że chciałabym miec małego bąbelka :)

    link do mojego wykresu : https://ovufriend.pl/wykres,02765ed1ee2bece356fb3ded67bc71a8.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2014, 00:35

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 23 lutego 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś ci z obserwacją śluzu trochę nie poszło...bo nie możliwe żebyś w ovu miała lepki;D no i serducha troszkę przesuń na dni płodne to będzie większa szansa na bąbelka;D

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mancia91 wrote:
    mogę poprosić o interpretacje mojego wykresu, jest to mój pierwszy cykl kiedy mierzę temp a nie ukrywam że chciałabym miec małego bąbelka :)
    Możliwe jest to że w owulację jest śluz lepki, a po za tym nie wiadomo na ile lepki on był, bo OF nie ma opcji określenia dokładnej jakości śluzu. Śluz może być lepki i mętny,żóltawy albo trochę lepiący sie,przezroczysty i szklisty więc jest różnica między tymi rodzajami śluzu a nie da sie tego uwzględnić. Nie wszyscy mają albo lepki albo rozciągliwy na kilkanaście cm.
    A potrafisz określić w który dzień był najmniej lepki albo bardziej szklisty, przezroczysty? To bardzo ważna informacja i bez niej trudno zinterpretować wykres i określić kiedy były najpłodniejsze dni.
    Zerknij do porad pamiętnikowych ( na niebieskim tle) i dowiesz się dlaczego ten objaw śluzu jest taki ważny. Na nim opiera sie interpretacja i na temp.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Izaczek lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ