X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nietypowy wykres cyklu
Odpowiedz

nietypowy wykres cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc. jestem tu Nowa. i dziecko staramy się 3 miesiace. jestem po późnym poronieniu, a właściwie porodzie w 21tygodniu ktory odbył się w czerwcu. miesiaczki mialam dopiero dwie, poprzedni cykl był również dlugi, ale był wyraźny skok temperatury i wyraźne 2 fazy temperatur. temperatur obecnego cyklu nic nie rozumiem i proszę o pomoc. czy cykl jest wyraźnie bezowulacyjny, nietypowy czy moze sugeruje ciaze? bardzo proszę o waszą opinię!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajcie mi znać czy wg widzicie mój wykres. jeżeli nie to proszę o podpowiedź co zrobic zeby był widoczny :)

  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 31 października 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest widoczny, musisz to udostępnić. Możesz podać link do niego.

    Aniołek 07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • kuki123 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wklejam twój link wyskakuje mi mój bieżący cykl, może musisz udostępnić swój żeby był widoczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok. posiedze trochę wieczorem przy tym i postaram się coś coś Tym zrobić :) niestety wykres i pytanie jest już nie ważny bo pojawiła się @. teraz zaczynam 3 cykl starań. pierwszy wykres mialam wyraźnie owulacyjny. niepokoi mnie to ze moje cykle są długie 34-38dni. mój lekarz powiedział że jeżeli nie uda nam się do końca roku będziemy stymulować owulacje. dwóch niezależnych lekarzy powiedziało mi ze mam cechy zespół policystycznych jajników, jednak ani jeden ani drugi nie powiedział że napewno go mam. w ciaze zaszlam, wielkość macicy i jajników jest prawidłowa. mimo to nie mogę zajść w ciaze :( czy któraś z Was spotkała się z cyklami bezowulacyjnymi po porodzie? albo z podobną sytuacja do mojej? jak wygląda taka stymulacja jajeczkowania? w pierwszą ciaze zaszlam w 2 cyklu po odstawieniu tabletek. teraz niestety nie jest to takie proste :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ