X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska podstawowa temperatura ciała
Odpowiedz

Niska podstawowa temperatura ciała

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kłapciuch Znajoma

Wysłany: 18 stycznia 2022, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺️ ostatnio gdzieś przeczytałam że podstawowa temperatura ciała kobiety po obudzeniu powinna wynosić między 36.4-36.8 a po owulacji osiągnąć przynajmniej raz 37 lub więcej. Moja podstawowa temperatura oscyluje wokół 35.8 a po owulacji osiąga max 36.25. Czy coś jest ze mną nie tak czy to co przeczytałam to totalne bzdury?

🙋‍♀️26
    🙋🏽‍♂️34

PCOS- podwyższone androgeny
    Starania od 12.2021
    Sierpień 22 -⏸️😍
    Wrzesień 22- 💔7+5 😭
  • Ivanka93 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2022, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłapciuch wrote:
    Hej ☺️ ostatnio gdzieś przeczytałam że podstawowa temperatura ciała kobiety po obudzeniu powinna wynosić między 36.4-36.8 a po owulacji osiągnąć przynajmniej raz 37 lub więcej. Moja podstawowa temperatura oscyluje wokół 35.8 a po owulacji osiąga max 36.25. Czy coś jest ze mną nie tak czy to co przeczytałam to totalne bzdury?

Totalne bzdury moja ptc też jest niska w pierwszej fazie (36,1 - 36,2 czasami poniżej 36) liczy się zeby był widoczny skok temperatury czyli jej podniesienie się o co najmniej 0,3 stopnia.

Kłapciuch lubi tę wiadomość

🙋‍♀️30 & 🙋‍♂️32
    Starania o pierwsze 👶 od 06.2020

07.2020 poronienie zatrzymane 💔
    07.2021 cb 💔
    11.2021 poronienie samoistne 💔

04.2022 IUI 🤞🍀
    28.04 ⏸️🙏🍀
    29.04 beta 83,9 mlU🙏🍀
    02.05 beta 488 mlU 🙏🍀
    04.05 beta 955,8 mlU🙏🍀
    02.07 I prenatalne 7,5 cm cudu dziewczynka ❤️
    22.08. II prenatalne 400g księżniczki 🥰
    04.11 Szpital -> małowodzie 🥺 1618 gram królewny 👑
    18.12 Ciąża donoszona 🎉 czekamy na Ciebie córeczko 🩷
    01.01. Jestem mamą! 🌈

age.png
  • Kłapciuch Znajoma

Wysłany: 18 stycznia 2022, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivanka93 wrote:
    Totalne bzdury moja ptc też jest niska w pierwszej fazie (36,1 - 36,2 czasami poniżej 36) liczy się zeby był widoczny skok temperatury czyli jej podniesienie się o co najmniej 0,3 stopnia.

Dziękuję ☺️ podniosło mnie to na duchu

🙋‍♀️26
    🙋🏽‍♂️34

PCOS- podwyższone androgeny
    Starania od 12.2021
    Sierpień 22 -⏸️😍
    Wrzesień 22- 💔7+5 😭
  • Kasiak89 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2022, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nigdy nie miałam 37 w drugiej fazie 😅
    Ale zauważyłam, że jak nie jem słodyczy to mam wyższą temp. podstawową. Normalnie to 36.2-4, a jak unikam cukru to nawet 36.6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ