Odpowiedz

niska temperatura

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2014, 10:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy spotkałyście się z owulacją przy tak niskiej temperaturze? Mam zazwyczaj bardzo niskie temperatury, nawet w ciągu dnia. Mierze około 5:30 rano i wtedy moja temp. zazwyczaj oscyluje wokół 36,0-36,1. W tym cyklu mam bardzo dużo stresu i ciężkich sytuacji w pracy, bardzo źle sypiam, budze się o 2 albo 4 w nocy, nie mogę zasnąć do rana. Nie wiem czy w ogóle miałam owulację - testy owu wyszły pozytywne, szyjka tez na to wskazywała. Śluz tym bardziej - w dniach okołowoulacyjnych dużo płodnego śluzu. Ale temperatura ledwo co się podniosła - mam od kilku dni cały czas 36,3. Wieczorem rośnie do 36,6-36,8 (ale wiem że to nie jest miarodajne bo mierzy się rano a nie wieczorem). Nie wiem zupełnie co mam mysleć o tym cyklu. Czy jest juz spisany na straty, czy może jednak możliwa jest owulacja przy tak niskich temperaturach. Czy spotkałyście się z takim przypadkiem?

 • Linka05 Autorytet
  Postów: 471 241

  Wysłany: 20 listopada 2014, 10:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może temperatura jeszcze będzie wyższa, ma na nią wpływ wiele czynników, tym bardziej stres i to, że masz problemy ze snem. Śluz i szyjka wygląda dobrze więc badźmy dobrej myśli :)

  mamadama37 lubi tę wiadomość

  zem3wn15az3szllg.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 20 listopada 2014, 10:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  e78299dac69dd2aaeb3ffeea295bdb7f.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego