X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Nowy plan na cykl

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • justyna182 Znajoma
  Postów: 23 4

  Wysłany: 17 grudnia 2019, 20:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  #nowycykl #nowezasady

  Plan na cykl:
  2-11 dzień cyklu: Letrozolle X3
  10-12 dzień cyklu: Estrofem 2x2 TAB

  Monitoring w 11 dniu cyklu i decyzja kiedy podać Pregnyl 2 x 5000.

  Cały czas: acard i glucophage.

  Dobry plan? Czy cos mogę dodać i sobie pomóc?

  3 cykl stymulowany, ale nigdy od początku - to będzie pierwszy raz. Zauważyłam tylko że mam naprawdę słabe endometrium: 0,3-0,4 cm.. może to jest przyczyną? Jajowody drożne.

  Jak mogę jeszcze sobie pomóc? Dieta? Witaminy?
  Jutro robię masę podstawowych badań.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ