X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów NPR - Pomóżcie w interpretacji pierwszego cyklu po porodzie
Odpowiedz

NPR - Pomóżcie w interpretacji pierwszego cyklu po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Pomożcie prosze ocenić mi czy w tym cyklu już miałam owulacje czy nie. Niby temperatura wzrosła, ale czesto wstaje do dzieci, nie zawsze śpie pełne 6h i nie wiem na ile pomiary są wiarygodne. Mam stałą kremowa wydzieli z nitkami śluzu jakby przed pojawieniem sie bardziej plodnego śluzu nitki sa przejrzyste, teraz niby "po owulacji" sa bardziej kremowe, mam dwa przedwczesne skoki temperatury przed w dniu szczytu, a kolejny wzrost tem ten z 7 wrzesnia jest po praktycznie nie przespanej nocy. Nie wiem czy moge uznac ze juz jestem po owulacji czy jeszcze poczekac czy bedzie 4 dzien z wyzsza tem. Pomozcie i powiedzdzie co myslicie.

  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres - https://ovufriend.pl/graph-print,b397e832c35d117ffbe8cadfaaea4cb2,0px.html

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 10 września 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długie masz cykle?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 35 dni

  • Mamof2 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i nie napisałam ze karmie piersia

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli cykle masz 35 dniowe średnio - to owulacja była ok. 20 dc - co by się pokrywało z temperaturą, bo wtedy był skok. Nie pokrywa się ze śluzem, ale sama piszesz, że śluz masz stały, więc nie wiem, czy bym go brała pod uwagę w interpretacji. W każdym razie patrząc na temperaturę owulacja była ok. 20 dc i biorąc pod uwagę długość cykli. Temperatura powinna być wiarygodna po co najmniej 3 h nieprzerwanego snu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ