X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów O co chodzi z temperaturą?
Odpowiedz

O co chodzi z temperaturą?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki <3 u mnie chyba nic z tego. Znowu spadła. Dziś 36.47... płakać mi się chce :( jak zaczęłam mierzyć temp pod koniec poprzedniego cyklu to miałam ponad 37, spadło potem i okres... A teraz to jest chyba żart jakiś... pewnie mi pęcherzyk nie pękł albo nie wiem co

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • ren25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis spore plamienie, bol brzucha i temp nadal podwyzszona 37. Nic nie rozumiem.

  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ren25 a jak dziś? U mnie znowu urosła.

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Paś Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już co prawda na koncówce:) ale dziwne wykresy czasami są tymi szczęśliwymi;) i jestem przykładem tego, a wcześniejsze wykresy miałam książkowe to jednak dziwak był szczęśliwy! Trymam kciuki

    de4d5d45da2f774fede5791efd7c9808.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Dajesz nadzieję! Gratulacje i szczęśliwego rozwiązania <3

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam ostatnio bardzo duzo o tych wykresach.. i na roznych forach dziewczyny sie wypowiadały ze nie miały wzrostu temperatur w ciąży...lecz własnie takie dziwne wykresy... :) spadki itp..wiec miejmy nadzieje dziewczyny!!

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Netka, nie koniecznie tobie nie pękł, może partner ma problemy? A może po prostu tak wyszło. Jest jeszcze nadzieja w tym miesiącu :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ