X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

ODDAM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ODDAM MEDARGIN, SELEN, ESTROFEM, PEN DO PUREGONU ORAZ LUTINUS

    JESLI KTORAS CHETNA PISAC PRIV

    KaśkaKa lubi tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA bym była bardzo chętna na luteinę. Jednak jestem kompletnym ciemnotą i nie wiem jak napisać na tym forum priw :) Także, byłabym wdzięczna za kontakt nawet mailowy: [email protected]

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ