X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Okres po porodzie przy tabletkach Cerazette
Odpowiedz

Okres po porodzie przy tabletkach Cerazette

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Potrzebuję porady od Was, może któraś była w podobnej sytuacji. Niedługo po porodzie zdecydowaliśmy się z mężem na antykoncepcję- tabletki Cerazette, które można zażywać przy karmieniu piersią. Przy tych tabletkach nie ma okresu, a więc nawet nie wiem czy po porodzie mi wrócił, czy nie. Czy któraś z Was po porodzie je przyjmowała i jak teraz ten cykl wygląda, bo ja zupełnie się zagubiłam, nie jesteśmy teraz z Mężem gotowi na kolejne dziecko, więc muszę je przyjmować, ale jak mam wiedzieć czy mam ten okres czy jeszcze do mnie nie wrócił?

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeśli go nie masz to nie masz :) ja to tak rozumiem i tak tez było u mnie
    Po zmianie anty w przerwie okres był normalnie

  • Emilianna Koleżanka
    Postów: 54 8

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze tylko dodam Że przy dwóch ciążach stosowałam te tabletki i za każdym razem dwa lata ani razu mnie nie zawiodły a miałam naprawdę sklerozę jeżeli chodzi o systematyczność

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ