X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

opinia o wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Jestem nowa i dopiero uczę się obserwować moje ciało. Możecie spojrzeć i pomóc czy skok temp w 17 dc mogę uznać jako jajeczkowanie?

    link do wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/4c63af9a2b4b656bc40e190cb221e8b1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawdopodobnie w tym dniu owulacja,jesli beda trzy wyzsze temperatury po skoku,bedziesz miala zaznaczoną owu czerwona linia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh bo już się bałam że coś z moja ovu nie tak. 3 dni przed ostatnim okresem miała takie delikatne plamienia i zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ