X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Otwarta szyjka macicy
Odpowiedz

Otwarta szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • saraxanna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, z tego co czytałam szyjka macicy po owulacji powinna się obniżyć i być zamknięta.
    Moje cykle trwają od 32 do 35 dni.
    Owulację miałam 18 dnia, dziś jest 22, a szyjka jest obniżona i otwarta. Czy to normalne ? Co może oznaczać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 01:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie nic nie oznacza, bo szyjka czasem po prostu się zmienia i ciężko ją dokładnie "zmierzyć"

  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie - pytanie jakie masz doświadczenie w sprawdzaniu szyjki? I w ogóle słyszałam, ze po owulacji nie powinno już się sprawdzać szyjki

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my.heart. wrote:
    Właśnie - pytanie jakie masz doświadczenie w sprawdzaniu szyjki? I w ogóle słyszałam, ze po owulacji nie powinno już się sprawdzać szyjki


    A czemu po owulacji nie powinno się sprawdzać ? 🤔🤔

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    A czemu po owulacji nie powinno się sprawdzać ? 🤔🤔

    Ja też czytałam,żeby po owu nie badać szyjki żsby zakażenie się nie wdał,a w razie ciąży to może być szkodliwe.Ale miałam monitoring po owu i lekarz badał tes szyjkę,mówił że bardzo dużo mlecznego śluzu czyli dobrze,ale jak zapytałam czy to prawda,żeby po owu nie badać szyjki to powiedział,że to nie prawda.A był to świetny lekarz,więc ja mu wierzę🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ