X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie może się zdecydować . Pomożecie?
Odpowiedz

Ovu nie może się zdecydować . Pomożecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Wiesz co jest tyle artykułów w necie z tymi plemnikami jest różnie poniewaz jesli sa slabsze to krotko żyją i tez zależy od tego w jakim srodowisku maja przeżyć jeśli kwasbe to marne szanse na te 5dni
    twój bierze witaminy? U mnie ruszylo sie jak moh bral witaminy ale to ciąża pozamaciczna byla ha wtedy pracowałam po 12h i nocki tez byly wiec lecialam na ebergetykach moze to moja wina była bo o ci nie wiedzialam wtedy,do tych witamin dokaczyl cynk i teraz odrazu w pierwszym cyklu staran sie udalo bo musialam czekac 3miesiace

    tak, mój mąż od ponad roku bierze cynk, selen i nawet kwas foliowy (ponoć dobrze robi na nasienie i mężczyzni też powinni go brać). Poza tym prawie nie pije alko i nie pali papierosów. Miał robione badanie nasienia i wyszło super więc mysle ze z jego strony jest wszystko bez zarzutu.. :)

    ale masz racje, nigdy nic nie wiadomo, moze w moim organizmie plemniczki długo nie wytrwają :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 16:43

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badalas prolaktyne progesteron fsh i LH?

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    A badalas prolaktyne progesteron fsh i LH?

    no jasne, już 4 lata temu i niedawno ponownie badałam (z nadzieją że coś się zmieniło).. moja historia jest dość zawiła i smutna... generalnie istnieją u mnie dwa problemy z płodnością: hormonalny i mechaniczny (brak jednego jajowodu). W październiku miałam usunięty jajowód w wyniku zmian spowodowanych wodniakiem. Jajowód niestety był zniszczony i gdyby został mogłoby dojśc do ciąży pozamacicznej - był całkowicie niedrożny. Jeśli chodzi o hormony to prolaktyne, tsh, i androgeny mam w porządku. Mam za to podwyższony estradiol i lh i lekko zaniżone fsh :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również łatwo nie miałam przeżyłam w październiku ciążę pozamaciczna opisalam w poronieniach tytuł ku przestrodze prócz jajowodu nie mam też jajnika i trafiłam na 3 lekarzy arcymonow w szpitalu

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Ja również łatwo nie miałam przeżyłam w październiku ciążę pozamaciczna opisalam w poronieniach tytuł ku przestrodze prócz jajowodu nie mam też jajnika i trafiłam na 3 lekarzy arcymonow w szpitalu

    przykro mi :( mi zachowali jajnik ale jaki z niego pożytek bez jajowodu :) jeszcze trudniej bo owulacja z tego jajnika oznacza brak szans.. oczywiscie teoretycznie bo w praktyce wszystko możliwe... znam historię od mojej lekarki o kobiecie której w wyniku raka zostawiono kawałek jednego jajnika i to wystarczyło do zajscia w ciążę... cuda się zdarzają :)

    w każdym razie lekko nie mamy, ale mam ogromną wiarę że się uda :) Tobie się udało mimo że masz jeden jajniczek, życzę Ci zdrowej ciąży i cudnego maleństwa :)

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ