X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów OVUF przesunęło owulację dlaczego
Odpowiedz

OVUF przesunęło owulację dlaczego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pytanie ovuf przesunęło mi po 5 dniach owulację z 17 dc na 18 dlaczego i czy to normalne w co mam wierzyć? Proszę o odpowiedz bardziej ode mnie doświadczone kobitki :-)

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Ptasiulka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero drugi cykl prowadze na ovu i zastanawiam sie kiedy ovu wyznacza owulacje, wtedy jak juz sie odbyla wedlug niego, czy tego samego dnia co przewiduje hmm, u mnie juz polowa cyklu a nic sie nie dzieje, moze to przez to, ze nie mam wykupionego pakietu premium ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odp masz pod wykresem :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ