X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów owulacja a spadek temp
Odpowiedz

owulacja a spadek temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lula88 Autorytet
    Postów: 332 367

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, wczoraj byłam u gin i powiedział że pęcherzyk jest pęknięty a temp podwyższona potwierdza owul to dlaczego dzisiaj jest znaczny spadek skoro zaraz po owu powinny przynajmniej 3 następne temp byc podwyższone.. Pomóżcie

    74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
  • IK Przyjaciółka
    Postów: 81 86

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Twoja owulacja rozpoczęła się 13 stycznia, potrwała 24 godziny, stąd spadek tempki 14 stycznia, a teraz pnie się do góry :) Powodzenia życzę!

    IK
    bjmAp1.png
  • Marzena26 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie następujący problem : niby pęcherzyk pękł ale co z tego jak mam niską temperaturę w fazie lutealnej w dodatku myślę że to wina niskiego progesteronu w 7 dpo wynosił 5.5 cos tam . Czy ktoś tez tak miał?

  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo:/
    pęcherzyk pekł miedzy 14 a 16 dniem,potwierdzone monitoringiem
    a temp dziwna ani widocznego skoku ani nie pnie się w góre:/

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KUNIAK wrote:
    u mnie to samo:/
    pęcherzyk pekł miedzy 14 a 16 dniem,potwierdzone monitoringiem
    a temp dziwna ani widocznego skoku ani nie pnie się w góre:/
    Trzeba mierzyć o stałych porach wtedy skok jest widoczny a po za tym temp może wzrosnąć nawet do 4 dni po owulacji ale też i 3-4 dni przed owulacją. Wszystko zależy od organizmu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 22 lutego 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lula88 wrote:
    witam, wczoraj byłam u gin i powiedział że pęcherzyk jest pęknięty a temp podwyższona potwierdza owul to dlaczego dzisiaj jest znaczny spadek skoro zaraz po owu powinny przynajmniej 3 następne temp byc podwyższone.. Pomóżcie
    Jeden dzień po owulce może spaść i nie jest to nic złego tylko normalna rzecz ale wtedy troszkę inaczej wyznacza sie dni płodne.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam spadku przedowulayjnego i ogólnie wysokie temp. 36.6 36,7 a widzę że wiekszość dziewczym ma 36.2 ja niegdy nie miałam takiego spadku raz miałam 36,4 chyba ze 2 dni i w tym miesiacu doszło do ciąży biochemicznej która zakończyła się w 38 dc

    eweline
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eweline wrote:
    a ja nie mam spadku przedowulayjnego i ogólnie wysokie temp. 36.6 36,7 a widzę że wiekszość dziewczym ma 36.2 ja niegdy nie miałam takiego spadku raz miałam 36,4 chyba ze 2 dni i w tym miesiacu doszło do ciąży biochemicznej która zakończyła się w 38 dc
    W Twoim wykresie jest tzw. spadek przed owulacyjny przynajmniej w tym który ja widziałam. Ale na ile te spadki są przed owulacyjne to nie wiadomo...
    A to jakie masz temp. to jest cecha indywidualna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2014, 20:42

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ