Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy w dodatku dziwny cykl - Pomocy!
Odpowiedz

Pierwszy w dodatku dziwny cykl - Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to mój pierwszy cykl ale jakiś dziwny ten wykres mój..
    O co może chodzić?

    Niestety temp. zaczęłam mierzyć dopiero od 13dnia wiec może to też jakoś na to wpływa..

    Sama już nie wiem, bo właśnie niby po owulacji ma być wysoka temp. a u mnie taka niziutka..

    Pomocy!

    https://ovufriend.pl/graph/19801ce7f330473bee4e26aff7414221

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej wyznaczylabym u ciebie owu na 14sty dzien, ale nie masz tenperatur pierwszej fazy wiec ciezko powiedziec.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • isabel Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mam prośbę o interpretację mojego wykresu.
    Jest to drugi cykl, który prowadzę z OVufriend.

    Mierzę tempkę regularnie o tej samej porze i wydaje mi się, że już miałam owulację, a ovu jej nie zaznaczyło

    Pomóżcie.

    https://ovufriend.pl/graph/b65b20ce2a0eb774e2f535b800e0fa0f

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 47

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabel jak tempka nie spadnie to miałaś ovu jak nic 13dc , przynajmniej wg mnie :P

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paju wrote:
    Dziewczyny, to mój pierwszy cykl ale jakiś dziwny ten wykres mój..
    O co może chodzić?

    Niestety temp. zaczęłam mierzyć dopiero od 13dnia wiec może to też jakoś na to wpływa..

    Sama już nie wiem, bo właśnie niby po owulacji ma być wysoka temp. a u mnie taka niziutka..

    Pomocy!

    https://ovufriend.pl/graph/19801ce7f330473bee4e26aff7414221


    Biorac pod uwage tempke mogabyc faktycznie 14dc, ale biorac pod uwage sluz to dopiero 19dc.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabel wrote:
    Hej Dziewczyny, mam prośbę o interpretację mojego wykresu.
    Jest to drugi cykl, który prowadzę z OVufriend.

    Mierzę tempkę regularnie o tej samej porze i wydaje mi się, że już miałam owulację, a ovu jej nie zaznaczyło

    Pomóżcie.

    https://ovufriend.pl/graph/b65b20ce2a0eb774e2f535b800e0fa0f


    Zgadzam sie z przedmowczynia :) tez wydaje mi sie, ze byla 13ego/14ego najpozniej. Widac po sluzie rowniez. Tempka pnie sie powoli ale stabilnie. Ovu jest tylko programem, nie wyznaczy ci owulacja dopoki nie bedzie mial 4 wyzszych temperatur od poprzednich szesciu nizszych. Owulka byla napewno.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, teraz ovu usunął mi w ogóle ovu bo moja temp aktualnie praktycznie codziennie jest 36,5 raz skoczyła na 36,6 wrrr.. już sama nie wiem..

    Jeśli bym miała owu tak jak mówicie 13/14ego to już byłby 11dpo... hmm

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że w 12dniu dopiero zakupiłam termometr i wtedy o 21 miałam 36,7 więc możliwe, że rano o szóstej temp. była w okolicach 36,3-36,4 :)

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg sluzu i wg szyjki i objawowo wyglada na faze lutealna, ale tempka troszke niskawa. Ilo dniowe masz cykle normalnie? gdzie mierzysz?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Paju Autorytet
    Postów: 842 1240

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. 28-32 dni od dawnaaa..

    W ustach.

    Ta niskawa tempka mnie dziwi, jak teraz nic nie wyjdzie to zobaczymy w nastepnym cyklu ta temp.

    l22n9vvjobnovmi4.png
    ❤️ Szymek 01.11.2014
    ❤️ Franek 31.10.2016
    ❤ Adelka 15.11.2021
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie niska, niskocisnieniowcy tak maja :) Tez sie martwilam, ze przed owu mam 36.2/3, a po niej zaledwie 36.5/6 ale moj gin stwierdzil, ze dopoki sa 0.2st roznicy to jest slicznie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 01:30

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ