X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pierwszy wykres :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • k-arolka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój pierwszy wykres jaki prowadze. Martwi mnie zbyt wysoka temperatura czy to normalne. Co sadzicie o moim wykresie?? Pozdrawiam

    https://ovufriend.pl/graph/8dfd50fdb6781f900b3013cff84329d6

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Ale,że jaka wysoka temperatura Cię martwi?bo w drugiej fazie ma własnie taka być,jak będzie sie utrzymywać taka dłuższy czas to można wrózyć ciąze,ale u Ciebie spadek wiedzę,chyba okres za rogiem.
    A ostatniej temp nie mialas wiec nie wiedzialam ze podeszla no to testuj juz czas odpowiedni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 16:51

  • k-arolka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis test. Czyzby sie udalo??? :) kiedy powtorzyc dla pewnosci
    https://images83.fotosik.pl/448/2ed5414987d7c539med.jpg

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Za dwa dni najlepiej. I nie przejmuj się, jeśli ciągle będzie blada.

  • k-arolka Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj z testem innej firmy?? :)

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz ochotę :) i nie żal Ci kasy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 18:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ