X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, dużo pytań
Odpowiedz

Pierwszy wykres, dużo pytań

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że miałaś 19,20 dzien tyle ze owu zaznacza jakby granice I fazy od II fazy tak naprawde to moglas miec owulke do dwoch dni po tescie poztywnym owulacyjnym. Jak poł roku to trzeba siebie dokładnie przebadać i meza.

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety za wiele powiedzieć się nie da. Temperatury w kluczowym momencie były mierzone o dwóch różnych porach co bardzo zniekształca obraz. Porównując temperatury z godziny 6:30 (niebieskie kółka) dają nadzieję, że do owulacji doszło, ale nie da się dokładnie określić do kiedy u Ciebie trwał okres płodny i od kiedy najlepiej naliczać fazę lutealną.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:45

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie się nie staram i nie mam nawet możliwości mierzyć temperatury, ale tak, gdy prowadziłam aktywnie obserwację to mierzyłam codziennie o tej samej porze +/- 30 min (nie wstawałam, mierzyłam i dalej spać). Dodatkowo Rotzer podkreśla, żeby nie mierzyć temperatury później niż 7:30, bo znacząco się podnosi (co widać na Twoim wykresie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 17:46

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo nastawiam budzik zmierze i spie dalej, ale czasami mierzylam i do 8, z tym ze metoda Rotzera to jedno, a ktos ma zaburzenia cyklu itp to co innego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:46

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 8 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze Helutka - betę można robić w dowolnym momencie dnia, nie trzeba być na czczo. Warto badanie powtórzyć po 48h, żeby ocenić przyrost hormonu. Jednorazowe badanie mówi tylko czy jesteś w ciąży, nie ocenia sie czy wynik jest wysoki czy niski.
    Trzymam kciuki :-)

    aszka lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Anett Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dZiewczyny mam pytanie jaki test robilyscie ciazowy , ja robilam AMIL i chce sie dowiedziec czy ktoras kiedy kolwiek go robila bo nie pokoi mnie jedna rzecz w nim przy wyniku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helutka u Ciebie to tempka spadła wiec pewnie niedlugo okres zeszta widze ze zaznaczylas juz plamienie wiec pewnie poczatek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett dziewczyny na forum polecaja testy ciazowe z Pepino mozna je kupic chyba w tesco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:45

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ