X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, dużo pytań
Odpowiedz

Pierwszy wykres, dużo pytań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:44

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że miałaś 19,20 dzien tyle ze owu zaznacza jakby granice I fazy od II fazy tak naprawde to moglas miec owulke do dwoch dni po tescie poztywnym owulacyjnym. Jak poł roku to trzeba siebie dokładnie przebadać i meza.

• Asta Autorytet

Wysłany: 7 lipca 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety za wiele powiedzieć się nie da. Temperatury w kluczowym momencie były mierzone o dwóch różnych porach co bardzo zniekształca obraz. Porównując temperatury z godziny 6:30 (niebieskie kółka) dają nadzieję, że do owulacji doszło, ale nie da się dokładnie określić do kiedy u Ciebie trwał okres płodny i od kiedy najlepiej naliczać fazę lutealną.

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:45

• Asta Autorytet

Wysłany: 7 lipca 2014, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie się nie staram i nie mam nawet możliwości mierzyć temperatury, ale tak, gdy prowadziłam aktywnie obserwację to mierzyłam codziennie o tej samej porze +/- 30 min (nie wstawałam, mierzyłam i dalej spać). Dodatkowo Rotzer podkreśla, żeby nie mierzyć temperatury później niż 7:30, bo znacząco się podnosi (co widać na Twoim wykresie).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 17:46

d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo nastawiam budzik zmierze i spie dalej, ale czasami mierzylam i do 8, z tym ze metoda Rotzera to jedno, a ktos ma zaburzenia cyklu itp to co innego.

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:46

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2014, 06:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 07:46

• Asta Autorytet

Wysłany: 8 lipca 2014, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze Helutka - betę można robić w dowolnym momencie dnia, nie trzeba być na czczo. Warto badanie powtórzyć po 48h, żeby ocenić przyrost hormonu. Jednorazowe badanie mówi tylko czy jesteś w ciąży, nie ocenia sie czy wynik jest wysoki czy niski.
    Trzymam kciuki :-)

aszka lubi tę wiadomość

d92562f68b.png
  • Anett Debiutantka

Wysłany: 8 lipca 2014, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dZiewczyny mam pytanie jaki test robilyscie ciazowy , ja robilam AMIL i chce sie dowiedziec czy ktoras kiedy kolwiek go robila bo nie pokoi mnie jedna rzecz w nim przy wyniku

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2014, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helutka u Ciebie to tempka spadła wiec pewnie niedlugo okres zeszta widze ze zaznaczylas juz plamienie wiec pewnie poczatek.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 lipca 2014, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett dziewczyny na forum polecaja testy ciazowe z Pepino mozna je kupic chyba w tesco.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2014, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ