X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres i wysoka temperatura?
Odpowiedz

Pierwszy wykres i wysoka temperatura?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 marca 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wiem ze nie mierzyłam temp od poczatku cyklu ale zastanawia mnie ta wysoka temperaturka. Co o tym myslicie? Miałyście tak? Pozdrawiam

    https://ovufriend.pl/graph/5484b18776ee21bf15f357a9cc4d02f7

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura bardzo ładnie Ci rośnie. Najważniejsze żeby nie spadła poniżej linii podstawowej. Ładny jednodniowy spadek temperatury i ponowny jej wzrost. Jest duża szansza na zakończenie cyklu zieloną kropeczką. A kiedy spodziewasz się okresu? :)

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Paulciaa__ Przyjaciółka
    Postów: 118 145

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieloności Ci życzę :)

    Nikola Mała Wojowniczka 03.01.19 880g i 37cm❤
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Paulciaa :) juz jutro ma przyjsc @

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ