X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pik LH dzień po rzekomej owulacji...
Odpowiedz

Pik LH dzień po rzekomej owulacji...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    System wyznaczył Ci przypuszczalna owu ktora jest wg niego (przerywana linia). Sugerował sie temperatura i sluzem który zaznaczyłaś. Ale wzrost temperatury moze byc 2-3dni przed owu i 2-3dni po owu. I to jest normalne. Ale tego system nie wyłapie w który dokładnie dzień będzie owu bo on sugeruje sie objawami które wpiszesz. On wskazuje na czas płodny, okoloowulacyjny.
    Co do piku LH-nie moze byc on po owu bo to on ostatecznie owu powoduje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 17:03

    peeky lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam. Jutro dorzucisz temperaturę i Ci program przesunie owulacje.

    peeky lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program złapał 3 wyższe temperatury, dlatego Ci wyznaczył przypuszczalną owulacje. Jutro dorzucisz temperaturę i ci przesunie. Przynajmniej jak tak miałam :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 1 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peeky wrote:
    Hmm, dzis temperatura jeszcze wyzsza, a mimo to system dalej trzyma sie swojej wersji o owulacji w 10dc... Zaluje, ze nie mierzylam temperatury od 1dc, wtedy byloby wiecej danych. No ale biorac pod uwage, ze pik LH nie mogl wziac sie znikad (plus inne objawy), to bardziej wiarygodną wersją wydaje sie owulacja w 12dc.

    Ja tez tak mialam wyznaczył mi o 2 dni za wcześnie ovu, A test zrobiono dodatni 2 dni później i objawy na ovu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 10:10

    peeky lubi tę wiadomość

    mkwia
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jest tylko program. Ja bym się bardziej sugerowała testem owulacyjnym.
    Peeky narazie masz przerywaną linię, jeszcze może się zmienić. Mi się zdażyło że w ciągu jednego cyklu, owulacje mi przesunął 3 razy.. także te linie bierz z przymróżeniem oka ;)

    peeky lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też bym się nie przejmowała OF, bo on potrafi namieszać nieźle. Ja ostatnio nie mierzę temperatury, za to robię testy owu i OF w poprzednim cyklu zaznaczył mi owulację w pierwszym dniu, kiedy test wyszedł pozytywny, a w tym cyklu w drugim...

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    No ja też bym się nie przejmowała OF, bo on potrafi namieszać nieźle. Ja ostatnio nie mierzę temperatury, za to robię testy owu i OF w poprzednim cyklu zaznaczył mi owulację w pierwszym dniu, kiedy test wyszedł pozytywny, a w tym cyklu w drugim...

    Być może program zasugerował się śluzem, który w poprzednim cyklu miał np. inny obraz.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 1 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz patrzę na swoje wykresy, to masz rację, różnią się śluzem i pewnie to zadecydowało.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peeky wrote:
    Evli rzeczywiscie wreszcie zmienilo na 12dc, czyli tak jak powinno być ;)

    Widzisz i już ciągłą linia czyli jest bardziej pewny tej opcji ;)

    peeky lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ