X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plodny śluz brak skoku temperatury
Odpowiedz

Plodny śluz brak skoku temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 7 marca 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂. To mój pierwszy cykl kiedy mierze temperaturę oraz pierwszy cykl w którym pije zioła ojca sroki i biorę ovarin. Od początku cyklu temperatura utrzymuje się od 36,6-36,4 zaobserwowalam ból jajników jak na owulacje oraz plodny śluz wczoraj wieczorem śluz jak kurze białko aktualnie jestem w 14 dc od 3 dni zaobserwowalam spadek temp 36,2 do tej pory nie odnotowałam zadnego skoku czy to możliwe, że owulacji moze nie być mimo, że występują jej objawy? Boję się, że coś sobie popsulam tymi ziołami...

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 8 marca 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz dalej temperaturę bo owu może być później. Według śluzu to ostatni dzień szczytu śluzu to owu. Ja zawsze mam spadek temperatury w dzień owulacji :) pozostaje ci działać i pewnie jutro lub pojutrze będzie skok temp

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ