X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płyn z zatoce douglasa a niski progesteron
Odpowiedz

Płyn z zatoce douglasa a niski progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monii11 Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 25 marca 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, bylam u lekarza 16 dc, stwierdził plyn w zatoce i twierdził ze owulacja była, w 23 dc zrobiłam progesteron i wyszedl 0.40, czy jest mozliwe ze owulacja byla???

  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 26 marca 2022, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ne znm się na tym ale wiem że jak trafiłam do szpitala z powodu skręcenia się jajowodu i torbieli to mówił gin że jak by był tam płyn w tej zatoce to by świadczyło o pęknięciu torbieli a całe szczęście go nie było i wycięli ja

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 29 marca 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam sytuacje, podczas wizyty u ginekologa stwierdził u mnie płyn w zatoce Douglasa, ale nie dostałam informacji, ze owulacja była. Dopiero przy kolejnym monitoringu, gdy pęcherzyk pękł i widać bo ciałko żółte, mialam potwierdzoną owulacje.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ