X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Po Ludzku o co chodzi z tym wykresem
Odpowiedz

Po Ludzku o co chodzi z tym wykresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam do Was pytanie :-) dziś pierwszy dzień gdy zaczęłam mierzyć tempkę co do twardości szyjki i tak dalej nie ogarniam tego :-) dane pozostałe wpisuje od jakiegoś czasu w swoją tabelkę mogły byście mi wytłumaczyć tak na chłopski rozum o co chodzi z tym udostępnianiem swojego wykresu po co to?? co jaki czas mogę udostępniać na tablicy swój wykres i w ogóle...
    A te punkty za udostępnienie na jakich zasadach są one przyznawane??
    Z góry dziękuje za pomoc Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 16:29

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Najlepiej jakbyś mierzyła temperaturę od początku cyklu :) Nie musisz udostępnić, ale jak to zrobisz, zbierasz punkty (100 pkt miesiąc gratis). Ważne jest to, że udostępniony wykres mogą zobaczyć dziewczyny, przeanalizować itd. Dotyczy to zakończonego cyklu :) Natomiast widzę, że udostępniłaś bieżący wykres, za to nie ma punktów, ale jest kontakt z innymi staraczkami :) Pozdrawiam.

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    irma37 wrote:
    Cześć. Najlepiej jakbyś mierzyła temperaturę od początku cyklu :) Nie musisz udostępnić, ale jak to zrobisz, zbierasz punkty (100 pkt miesiąc gratis). Ważne jest to, że udostępniony wykres mogą zobaczyć dziewczyny, przeanalizować itd. Dotyczy to zakończonego cyklu :) Natomiast widzę, że udostępniłaś bieżący wykres, za to nie ma punktów, ale jest kontakt z innymi staraczkami :) Pozdrawiam.
    Dziękuje kochana :-) jakoś to ogarne udostepnilam bierzacy wykres i zakończony również tylko ze i tak nic mi nie do liczyło punktów za ten zakończony i wyskakuje mi ze nie mam żadnego cyklu udostępnionego wiec tego do końca nie ogarniam. Wiem ze za dużo u mnie w tych wykresach niema no ale od czegoś trzeba przecież zacząć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 20:57

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne, za każdy udostępniony wykres dostałam punkty. Zobacz w zakładce Przegląd cykli, czy masz wykres i spróbuj go udostępnić :)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze w ustawieniach w te swoje cykle mam tam dwa z ostatniego miesiąca i ten obecny nie zakończony oba udostepnilam wczoraj czy przedwczoraj i żadnych punktów nie dostalam dla tego miedzy innymi tego nie ogarniam .... A powiedz mi jeszcze jak często można udostępniać swoje wykresy co ile te punkty się wtedy dostaje ??
    Weszlam teraz w ustawienia i ikonke z punktami tam w tabelce jest opcja udostepnij wykres a jak w to klikam to pisze Przepraszamy ale nie masz żadnego wykresu , który możesz dodać do galerii wykresów o co kaman :-(.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 18:59

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończony wykres udostępnia się raz i dostaje 20 pkt. Być możeTwoje wykresy nie spełniają wymagań, są niekompletne i dlatego aplikacja ich nie udostępnia. Ale być może ten bieżący będzie odpowiedni, skoro już prowadzisz obserwacje. Myślę, że o to chodzi :)

    Irmina
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no może i tak nie pomyslalam o tym :-) dziękuje ze mnie oswiecilas :-) buziaczki dla ciebie za to bo juz na prawdę zglupialam o co w tym chodzi

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że pomogłam :) Buziaki

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

    Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ