X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów początki z ovu,intepretacja
Odpowiedz

początki z ovu,intepretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sądzicie o moim wykresie,temperatura prawidłowo się zachowywała?
    579d1e243ac0628f16cf24a3bdd37a38.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 12:39

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze skok mialas 14 dc i faza luteana nie trwala 10, a 13 dni. Temperatura ladna, wykres dwufazowy.
    Napisz prosze w jaki sposob badasz sluz? Od kiedy sie starasz?

    nejsi88 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Tak jak piszesz 14 dc cyklu a nawet 13,czułam ból prawego jajnika.Z śluzem to ja mam problem,zazwyczaj jest jak mleko,czasem dużo a czasem mniej.W większości muszę użyć paluszka,by coś zaobserwować.Tak na poważnie staram się pierwszy miesiąc z obserwowaniem swojego ciała.Trochę mnie denerwuje,że poprzedni cykl trwał 37 dni a ten 27....

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz wodnisty, nawet jesli bialy to sluz plodny. Wposuj go do wykresu :-)
    Obserwuj dalej cykle. Mozliwe, ze emocje zwiazane ze staraaniami troszke przyspieszyly owulacje. Po 2-3 cyklach bedzie lepiej. Poczytaj o sluzie, to dla niektorych kobiet probematyczna sprawa, ale da sie nauczyc :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ