X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Początkująca - pomocy :)
Odpowiedz

Początkująca - pomocy :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, prosze o pomoc w interpretacji mojego wykresu,nie mam pojęcia co się wyprawia :( według moich odczuć owulacja była około 2 lutego, jednak temperatury jakieś takie niskie, zresztą już 16 dpo by było a @ brak. jak myślicie, czy ovufriend dobrze zaznaczył owu?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to wygląda mi to na cykl bezowulacyjny. Czasem taki może wystąpić co jest normalne :)
    Bo temperatury faktycznie prawie na takim samym poziomie są. Był minimalny wzrost i ovufriend sie tym zasugerował. Ale ogólnie podobny poziom temperatury jest.
    Ale różne kwiatki już widziałam :) jeśli byłoby to jednak 14 albo 16 dpo to spróbuj test zrobic a może akurat u Ciebie bez jakiegoś wielkiego skoku byłoby :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze miałaś takie długie cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie aż tak, ogólnie moja "norma" to 35-40 dni
    w tamtym roku miałam jeden taki dłuższy cykl i bezowulacyjny (w moim odczuciu oczywiście, bo na żadne monitoringi nie chodzę). teraz jednak w okolicy 2 lutego na serio odczuwałam moje standardowe objawy owulacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ