X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Początkująca - pomocy :)
Odpowiedz

Początkująca - pomocy :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, prosze o pomoc w interpretacji mojego wykresu,nie mam pojęcia co się wyprawia :( według moich odczuć owulacja była około 2 lutego, jednak temperatury jakieś takie niskie, zresztą już 16 dpo by było a @ brak. jak myślicie, czy ovufriend dobrze zaznaczył owu?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to wygląda mi to na cykl bezowulacyjny. Czasem taki może wystąpić co jest normalne :)
    Bo temperatury faktycznie prawie na takim samym poziomie są. Był minimalny wzrost i ovufriend sie tym zasugerował. Ale ogólnie podobny poziom temperatury jest.
    Ale różne kwiatki już widziałam :) jeśli byłoby to jednak 14 albo 16 dpo to spróbuj test zrobic a może akurat u Ciebie bez jakiegoś wielkiego skoku byłoby :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze miałaś takie długie cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie aż tak, ogólnie moja "norma" to 35-40 dni
    w tamtym roku miałam jeden taki dłuższy cykl i bezowulacyjny (w moim odczuciu oczywiście, bo na żadne monitoringi nie chodzę). teraz jednak w okolicy 2 lutego na serio odczuwałam moje standardowe objawy owulacji

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ