X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Podwyższona temperatura a brak owulacji.
Odpowiedz

Podwyższona temperatura a brak owulacji.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paula654 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 czerwca, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chciałabym zapytać czy któraś z Was miała podobną sytuację albo może doradzić w sprawie wykresu. Byłam w 23dc na USG u ginekologa. Stwierdził dużo małych pęcherzyków, „obraz jajników typowo PCO”.
    Od 9 dni temperatury utrzymują się na wyższym poziomie. Nie rozumiem skąd to może wynikać jeśli owulacji nie było.
    Tutaj wykres:

    https://ovufriend.pl/graph/b3d01b4e278f65da5c357d845341637f

    Wykres również udostępniony na mojej tablicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca, 06:53

  • Starania z mikrogruczomikrogruczol Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 18 sierpnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo że pecherzyk nie pękł to przekształcił się w ciałko żółte i wytwarza progesteron, u jakiegoś dietetyka hormonalnego słuchałam na ten temat.

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 1044 808

    Wysłany: 19 sierpnia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Vendigo Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 31 sierpnia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co z sytuacją na odwrót? Mialam pęcherzyk dominujący 21 mm podczas wizyty, lekarz był pewien że w ciągu kilku dni bedzie owulacja, co potwierdziły też testy owu oraz ból piersi, który zawsze mi towarzyszy przez 2-3 dni po, a temperatura zamiast rosnąć, zaczęła spadać... :( f6c0f24ecf79ede6a08ca3987aa1b5a8.png

  • Srusik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 września, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania z mikrogruczomikrogruczol wrote:
    Mimo że pecherzyk nie pękł to przekształcił się w ciałko żółte i wytwarza progesteron, u jakiegoś dietetyka hormonalnego słuchałam na ten temat.
    Czy w takim wypadku można zajść w ciążę?

  • paula654 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 września, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania z mikrogruczomikrogruczol wrote:
    Mimo że pecherzyk nie pękł to przekształcił się w ciałko żółte i wytwarza progesteron, u jakiegoś dietetyka hormonalnego słuchałam na ten temat.

    U mnie w ogóle nie było pęcherzyka, więc niemożliwe żeby wystąpiła ta sytuacja. Dziwne, bo w 3 cyklach miałam tak samą sytuację. mam fazę wyższych temperatur, a ginekolog ani razu nie potwierdził owulacji (brak pęcherzyków).
    Jak pytałam z czego to może wynikać to usłyszałam że „na USG nie wszystko widać”

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września, 18:26

  • paula654 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 września, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srusik wrote:
    Czy w takim wypadku można zajść w ciążę?

    moim zdaniem nie, bo jeśli pęcherzyk nie pękł to nie uwolnił komórki jajowej, a bez niej nie może dojść do zaplodnienia.

  • paula654 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 września, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vendigo wrote:
    Co z sytuacją na odwrót? Mialam pęcherzyk dominujący 21 mm podczas wizyty, lekarz był pewien że w ciągu kilku dni bedzie owulacja, co potwierdziły też testy owu oraz ból piersi, który zawsze mi towarzyszy przez 2-3 dni po, a temperatura zamiast rosnąć, zaczęła spadać... :( f6c0f24ecf79ede6a08ca3987aa1b5a8.png

    Może jednak pęcherzyk nie pęknął?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ