X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Polip HSC Ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwon Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny czy któraś z was wie czy polip endometrialny możne utrudniać zajście w ciąże ?
    a jeszcze jedno ważne pytanie ile czasu odczekać trzeba po hsc żeby wznowić starania?

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 17 listopada 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, tak, polipy endometrialne mogą utrudniać zajście w ciążę. Ja miałam HSC dwa razy - wyniki pokazały że mam taki rodzaj polipów, który będzie wciąż odrastał. Po HSC (ja miałam z łyżeczkowaniem) wstrzemięźliwość ze dwa tygodnie... I w nowym cyklu można się starać.
    A ty masz widoczny na usg tak? Jeden?

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ