X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interp wykresu.
Odpowiedz

pomoc w interp wykresu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy mozliwe zeby owulacja byla w 8 dc? ponizej link do mojego wykresu.

    1747482d4667301c53d8e84cfcc1ca8b.png

    kasia :)
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciezko powiedziec. To zależy jakie masz cykle. Jesli sa krótkie to kto wie. Poza tym nie ma info o szyjce ( nie badasz?? ) Bo może ona by Ci podpowiedziała na jakim etapie jesteś..

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 17 maja 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Hmm ciezko powiedziec. To zależy jakie masz cykle. Jesli sa krótkie to kto wie. Poza tym nie ma info o szyjce ( nie badasz?? ) Bo może ona by Ci podpowiedziała na jakim etapie jesteś..


    oj probowalam ja badac ale nie bardzo mi to wychodzi... ogolnie cykle ostatnio, mam miedzy 30 a 32 dniowe.

    kasia :)
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbyt szybka owulacja nie zwiastuje niczego dobrego. Dodatkowo jeśli masz cykle 30-32-dniowe to owulacja tak szybko nie nastapi. Zawsze jest to przedział 12-14 dni przed miesiączką.

    kasia m lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 17 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    zbyt szybka owulacja nie zwiastuje niczego dobrego. Dodatkowo jeśli masz cykle 30-32-dniowe to owulacja tak szybko nie nastapi. Zawsze jest to przedział 12-14 dni przed miesiączką.

    dziekuje za wyjasnienie :)

    kasia :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Zawsze jest to przedział 12-14 dni przed miesiączką.
    Nie zawsze :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ