X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w odczytaniu temperatur .
Odpowiedz

Pomoc w odczytaniu temperatur .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tu nowa i chciałabym prosić o pomoc w odczytaniu kiedym mogła mieć miejsce owulacja?? Bo zaczelismy powoli pracować nad maleństwem a z racji tego ze maz pracuje w delegacjach ciezko trafic w te dni.

    https://ovufriend.pl/wykres,d5252b8dfbc3651653d4968d564d2cff.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 19:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d5252b8dfbc3651653d4968d564d2cff.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacji nie da się wyznaczyć na podstawie wykresu jedynie dni płodne i niepłodne i po to mierzy sie temp. i sprawdza śluz aby wiedzieć kiedy jest najlepszy czas sprzyjający poczęciu a nie po to aby wyznaczac owulację bo to tylko można stwierdzić na monitoringu :)
    Dni płodne skończyły sie u Ciebie 21 dc a rozpoczęły wtedy kiedy zaczął się śluz.
    Dobrze jest wiedzieć kiedy jest szczyt śluzu (czyli ostatni dzień ze śluzem który ma chociaż jedną cechę płodności: przezroczysty i/lub rozciągliwy wystarczy na 2-3 cm i/lub dający uczucie śliskości/lubrykacji przy podcieraniu) ponieważ owulacja wystepuje bardzo blisko tego dnia :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że owulacja nastąpiła tak jak pokazał ovufriend
    :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37 wrote:
    Myślę że owulacja nastąpiła tak jak pokazał ovufriend
    :-)
    OF nie wyznacza owulacji bo to jest niemożliwe tylko oddziela faze wyższych temp. od niższych ale i tak nie zawsze robi to dobrze bo nie ma opcji zaznaczenia dnia szczytu śluzu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rozumiem czyli nie mam co liczyc ze moglo sie udac?? jesli byl stosunek po domniemanej owulacji??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam jeszcze kilka pytan odnosni temperatury.

    Czy nie jest ona za wysoka ?? bo gdzie nie spojrze na wykresach to sa one znacznie nizsze niz u mnie.

    I jeszcze jedno pytanie bo naczytalam sie o niewydolnosci cialka zoltego. Czy po wykresie idzie takie zjawisko zauwazyc??

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jessi wrote:
    A mam jeszcze kilka pytan odnosni temperatury.

    Czy nie jest ona za wysoka ?? bo gdzie nie spojrze na wykresach to sa one znacznie nizsze niz u mnie.

    I jeszcze jedno pytanie bo naczytalam sie o niewydolnosci cialka zoltego. Czy po wykresie idzie takie zjawisko zauwazyc??
    Nie ma reguły co do temp. Ważne jest aby była faza wyższych i niższych temp. i nie ważne na jakim one są poziomie :)

    Niewydolnośc ciałka żółtego możne objawiać się plamieniami przed i/lub po @, krótką fazą niższych temp. (poniżej 9-10 dni). Może są i inne objawy ale ja znam tylko te :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak patrzac na moj wykres wydaje sie wszystko w porzadku?? Bo na luzie staramy sie juz albo dopiero 3 miesiace ale martwic mnie to zaczyna czy ze mna wszystko w porzadku.

    Mialam usg i wszystko niby dobrze wiec sama zmieszana jestem.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące to nie powód do zmartwień :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mysle tylko jak niektore od pierwszego razu wpadaja to az zazdosc bierze :) Przed nie myslalam ze to taki proces jest myslalam ze raz i juz i bedzie :)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jessi wrote:
    Tez tak mysle tylko jak niektore od pierwszego razu wpadaja to az zazdosc bierze :) Przed nie myslalam ze to taki proces jest myslalam ze raz i juz i bedzie :)
    kochana ja już ponad 4 lata więc uwierz mi nawet rok jak się postaracie to nie dużo :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie ...

    Czy temperaturę mierzoną ok godziny po wstaniu z łóżka można uznać za wiarygodną?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie ...

    Czy temperaturę mierzoną ok godziny po wstaniu z łóżka można uznać za wiarygodną?
    Nie

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ