X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Zeszły cykl obserwowałam nie od początku a mimo to rozpoznałam owu a OF mi ja potwierdził. W tym cyklu od początku pilnie zapisuje temperatury, ale nie wiem była owu czy będzie? Wiem że nie można na 100% stwierdzić, ale może chociaż podpowiedzcie jakie sygnały z wykresu mogłyby wskazywać na stan faktyczny :) według śluzu mogła być, tak przynajmniej mi się wydaje. Pomóżcie proszę początkującej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 08:27

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe ze była 15 albo 16dc ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze wzgledu na powoli wzrastająca temperature i śluz płodny ( owulacja najczesciej przypada na dzien szczytu śluzu- ostatni/przedostatni dzien płodny) szkoda ze nie zaznaczasz pozycji szyjki. Pozdrawiam :)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się trochę działać na szyjce, bo straszą infekcjami itp. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy? Ze przez reczne badanie szyjki nabawisz sie infekcji? Mysle, że jak zachowasz higiene to nic Ci nie powinno byc. Ja dwa razy pod rzad myje bardzo dokładnie dłonie zanim przystąpie do "badania" ;D potem recznikiem papierowym lekko osuszam dłonie. Ale jak uwazasz :)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej było ostrzeżenie, że to bardzo delikatne miejsce i można się trochę uszkodzić a ranki mogą zwiększać ryzyko infekcji - raczej coś w tym kierunku. Ale pewnie teoria swoja drogą a praktyka wcale nie taka straszna :)

    Kurczę, jeszcze trochę czasu potrwa aż zacznę prawidłowo interpretować te wszystkie symptomy, dobrze że zawsze można się skonsultować i poradzić, bo samemu to ciężko.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ